GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuję programu - to ważne!

02.08.2007
11:28
[1]

sasza14 [ Junior ]

Potrzebuję programu - to ważne!

Witam! W Windowsie powininien być Microsoft Excel. I okazało się, że nie ma. NIe wiem, dlaczego. Więc to dla mnie bardzo potrzebne. Więc zwracam do was z prośbą, czy gdzie można ściągnąć Microsoft Excel? Szczerze szukałem w necie przez google. Nic nie znalazłem. Błagam, może ktoś poda link do ściągnięcia... Będę wdzięczny.

02.08.2007
11:30
[2]

narmiak [ Konsul ]

Excel znajduje się w pakiecie Microsoft Office i jest płatny. Jego darmowy odpowiednik znajduje się w pakiecie Open Office.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.