sasza14 [ Junior ]
Potrzebuję programu - to ważne!
Witam! W Windowsie powininien być Microsoft Excel. I okazało się, że nie ma. NIe wiem, dlaczego. Więc to dla mnie bardzo potrzebne. Więc zwracam do was z prośbą, czy gdzie można ściągnąć Microsoft Excel? Szczerze szukałem w necie przez google. Nic nie znalazłem. Błagam, może ktoś poda link do ściągnięcia... Będę wdzięczny.
narmiak [ Konsul ]
Excel znajduje się w pakiecie Microsoft Office i jest płatny. Jego darmowy odpowiednik znajduje się w pakiecie Open Office.