
tomek300696 [ Centurion ]
pytanie w sprawie sim plusa
mam pytanie czy jak w sim plusie weźmie się telefon za złotówkę na kartę to trzeba poźniej coś płacić czy nic z góry dzięki
M@rine [ Mariner of Inet ]
Trzeba przez jakiśtam okres czasu kupować doładowanie. Po szczegóły na strone.
wielebny_666 [ Konsul ]
to i ja dorzuce pytanko o simplusa, ponieważ i tak kupuje ich karty 50 to czy musi to być 36 bezpośrednio miesiąc po miesiącu dołatowań, czy po prostu 36 doładowań np. co 3 miesiące?
Zeus1990 [ Generaďż˝ ]
wielebny w ofercie jest chyba 36 doładowań albo przez 3 lata i raczej trzeba co miesiąc
wielebny_666 [ Konsul ]
no właśnie poszperałem dokładnie po ich stronie i znalazłem co 30 dni musisz sie zobowiązać do kupienia doładowania za 50 zł, a to też w zależności od modelu telefonu i rodzaju umowy itp
narmiak [ Konsul ]
wielebny_666 --> W regulaminie jest napisane, że trzeba doładowywać conajmniej raz na 30 dni za kwotę conajmniej 30 zł.