GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie w sprawie sim plusa

02.08.2007
10:40
smile
[1]

tomek300696 [ Centurion ]

pytanie w sprawie sim plusa

mam pytanie czy jak w sim plusie weźmie się telefon za złotówkę na kartę to trzeba poźniej coś płacić czy nic z góry dzięki

02.08.2007
10:43
[2]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Trzeba przez jakiśtam okres czasu kupować doładowanie. Po szczegóły na strone.

02.08.2007
10:57
[3]

wielebny_666 [ Konsul ]

to i ja dorzuce pytanko o simplusa, ponieważ i tak kupuje ich karty 50 to czy musi to być 36 bezpośrednio miesiąc po miesiącu dołatowań, czy po prostu 36 doładowań np. co 3 miesiące?

02.08.2007
11:10
[4]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

wielebny w ofercie jest chyba 36 doładowań albo przez 3 lata i raczej trzeba co miesiąc

02.08.2007
11:13
[5]

wielebny_666 [ Konsul ]

no właśnie poszperałem dokładnie po ich stronie i znalazłem co 30 dni musisz sie zobowiązać do kupienia doładowania za 50 zł, a to też w zależności od modelu telefonu i rodzaju umowy itp

02.08.2007
11:13
[6]

narmiak [ Konsul ]

wielebny_666 --> W regulaminie jest napisane, że trzeba doładowywać conajmniej raz na 30 dni za kwotę conajmniej 30 zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.