GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

polecam

02.08.2007
09:51
smile
[1]

Zabójca14 [ Generaďż˝ ]

polecam

bardzo to wam polecam

02.08.2007
10:02
[2]

Adamek22 [ Konsul ]

głupich tu mało... screensaver ma kilkadziesiąt zmutowanych trojanów ...

02.08.2007
12:13
[3]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Porównanie jakości dwóch monitorów.

02.08.2007
12:18
smile
[4]

narmiak [ Konsul ]

Porównanie jakości dwóch monitorów.
LOL. Kup sobie lepszy monitor to rozróżnisz obraz monitora od jego odbicia

Co do tematu. Ja ostatnio zainstalowałem sobie ten:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.