GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wallance & Gromit project zoo

02.08.2007
09:42
[1]

agusgor [ Junior ]

Wallance & Gromit project zoo

mam pytanie, jak wspiąć się po linie lub jak rozbujać się na niej w pierwszym obszarze gry Wallance & Gromit Project zoo? Kombinujemy całą rodzinką i nic nam nie wychodzi. z góry dzięki za pomoc.

02.08.2007
10:14
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Zazwyczaj w grach bujanie na linie to przyciskanie klawiszy lub gałki kierunku. Nie działa?

02.08.2007
12:12
[3]

agusgor [ Junior ]

nie za bardzo. nie możemy przeskoczyć na drugą stronę.

02.08.2007
12:31
[4]

infostarter211 [ Pretorianin ]

Podskakujesz, on się łapie. A żeby się wspiąć to klawisz akcji + strzałka do góry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.