agusgor [ Junior ]
Wallance & Gromit project zoo
mam pytanie, jak wspiąć się po linie lub jak rozbujać się na niej w pierwszym obszarze gry Wallance & Gromit Project zoo? Kombinujemy całą rodzinką i nic nam nie wychodzi. z góry dzięki za pomoc.
mirencjum [ operator kursora ]
Zazwyczaj w grach bujanie na linie to przyciskanie klawiszy lub gałki kierunku. Nie działa?
agusgor [ Junior ]
nie za bardzo. nie możemy przeskoczyć na drugą stronę.
infostarter211 [ Pretorianin ]
Podskakujesz, on się łapie. A żeby się wspiąć to klawisz akcji + strzałka do góry