
Pawel150 [ Pretorianin ]
Montaż wiatraczka na CPU
Na procesorze mam chłodzenie ARCTIC COOLING COPPER SILENT 3 na Athlona XP.Czy można wyciągnąć sam wiatraczek z chłodzenia bo mi to ciężko szło nie chce czegoś uszkodzić.Oto to chłodzenie:
Axl2000 [ Hohner ]
odgiąć nózki plastikowe (zaczepy) i powinien zejśc...a pytanie: po co? za głośny?
Pawel150 [ Pretorianin ]
Już troche głośno chodzi można odgiąć te zaczepy nie połamią się?
Axl2000 [ Hohner ]
pewnie sie połamią, a po ci ci ten wiatrak skoro chcesz go zmienic?
.:DuDi:. [ Konsul ]
mozna odciągnąć bo mam to samo chłodzenie