GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Montaż wiatraczka na CPU

02.08.2007
09:38
smile
[1]

Pawel150 [ Pretorianin ]

Montaż wiatraczka na CPU

Na procesorze mam chłodzenie ARCTIC COOLING COPPER SILENT 3 na Athlona XP.Czy można wyciągnąć sam wiatraczek z chłodzenia bo mi to ciężko szło nie chce czegoś uszkodzić.Oto to chłodzenie:

02.08.2007
09:43
[2]

Axl2000 [ Hohner ]

odgiąć nózki plastikowe (zaczepy) i powinien zejśc...a pytanie: po co? za głośny?

02.08.2007
09:46
[3]

Pawel150 [ Pretorianin ]

Już troche głośno chodzi można odgiąć te zaczepy nie połamią się?

02.08.2007
09:47
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

pewnie sie połamią, a po ci ci ten wiatrak skoro chcesz go zmienic?

02.08.2007
09:58
[5]

.:DuDi:. [ Konsul ]

mozna odciągnąć bo mam to samo chłodzenie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.