.:DuDi:. [ Konsul ]
Jak sciągać z rapidshare
to co w temacie

raper741 [ Legend ]
Prowokacja ?
stanson [ Szeryf ]
Normalnie.
Axl2000 [ Hohner ]
nacisnac guzik i leci...podaj jakies szczegoły czego nie wiesz....gdzie sie zacinasz...
Real Punk And Woodstockowicz [ Chor��y ]
Klikasz free jeśli nie masz premium,wpisujesz kod,"enter" na klawiacie i leci Ci!
.:DuDi:. [ Konsul ]
wyświetla mi się jakaś tabela i pod spodem premium i free i u góry coś pisze co mam kliknąć?
Axl2000 [ Hohner ]
no to kliknij free?
o, stanson zrobił tutoriala ;)
.:DuDi:. [ Konsul ]
a jak mam hasło to gdzie je wpisać ?

stanson [ Szeryf ]
Powiedz nam, jak ci się udało włączyć komputer?

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
2/10

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
1/10