GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Po 24 latach znika niezastąpione "5-10-15" :(

02.08.2007
08:37
smile
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

Po 24 latach znika niezastąpione "5-10-15" :(

Każdy z nas chociaż raz oglądał ten program w dzieciństwie. Teraz - gdy emisja nie przynosi dochodów - schodzi z anteny TVP. Nadawany od 1983 r. program był czymś więcej niz tylko programem rozrywkowym dla dzieci... w Latach 90-tych czekałem cały tydzień, by obejrzeć o 9.45 (bodajże) mój ulubiony program. Zawsze po nim była zazwyczaj jakaś bajka i godzinny film Disney'a. Dla mnie jest to cios w serce dosłownie. Jakie Wy zapamiętaliście ten program?

02.08.2007
08:39
[2]

Rippo89 [ Fantomas ]

Szkoda dawnije się go oglądało czekając na bajki Disney'a ;)

02.08.2007
08:47
[3]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Po nim był (przynajmniej jakis czas) program katolicki "Ziarno" ale tego juz nie ogladałam, tylko puszczałam sobie cos na video :)
Ale 5-10-15 bylo fajne. Pamietam jaka byłam dumna z siebie, jak juz miałam 10 lat! :)

02.08.2007
08:51
smile
[4]

sasquath_ [ Konsul ]

Rippo89---> dokladnieto byla taka zapchajdziura przed disneyem, a wczesniej ziarno- kiedy to sciagneli?

02.08.2007
08:56
smile
[5]

kasztaneczuszek [ Legend ]

To takie stare jest? Szkoda że to ściągnęli...

02.08.2007
09:02
[6]

pablo397 [ sport addicted ]

eh, nawet pamietam jak mialem te 5 lat i ogladalem, jak mialem juz 10 to wielki lans ze taki dorosly jestem, a jak 15 lat to juz nie ogladalem tylko gralem na komputerze :P


edit: jak by tam cos o grach komputerowych wrzucili, pilce noznej i innych takich rzeczach co dzieciaki sie teraz interesuja to na pewno by ogladalnosc byla :)

02.08.2007
09:05
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Znak czasów. Kiedyś oglądało się 5-10-15, Teleranek, czy inny Kwant, a teraz lecą jakieś pokemony, digimony i teletubisie :>

Sam program darzę dużym sentymentem, aczkolwiek oglądałem go jedynie w wieku 5 i 10 lat. W wieku 15 byłem już na to za stary :oP

02.08.2007
09:10
smile
[8]

Regis [ ]

Barbarzynstwo! Wychowalem sie na tym programie :P
Kolejny krok do kompletnego zidiocenia dzieciarni - pewnie zamiast tego, jak pisze Paudyn, puszcza pewnie jakas badziewna japonska kreskowke (ktore tez nie sa takie jak kiedys, bo nastawione wylacznie na wyciaganie kasy z kieszeni rodzicow)...

02.08.2007
09:10
[9]

zylla® [ Pretorianin ]

pamiętam alladyn leciał często :)

02.08.2007
09:14
smile
[10]

Di Dio [ Centurion ]

5-10-15 zaraz się zacznie! :D

Myślałem, że to już dawno temu zdjęli :) Ostatni raz kiedy poświeciłem temu czas to jakieś 15 lat wstecz? :P

02.08.2007
09:21
smile
[11]

YogiYogi [ Konsul ]

A w soboty był kiedyś magazyn Drops
A po nim jakas taka francuska bajka w odcinkach, o podrozy we wnetrzu ziemi.
Eh... kiedys to byly programy, czlowiek czekal na sobotni/niedzielny poranek.
W niedziele jeszcze bylo kino familijne z fajnymi serialami :)

02.08.2007
09:22
smile
[12]

raper741 [ Legend ]

Nigdy nie przepadałem za tym programem :P

02.08.2007
09:27
[13]

Łysack [ Mr. Loverman ]

:( pamiętam jak mając 5 lat powiedziałem do siostry, że gdyby gośka była ode mnie 5 lat starsza to mielibyśmy skład 5-10-15, a tak to było 5-15-18:P hehe

szkoda...

02.08.2007
09:29
[14]

reik [ Pretorianin ]

Chyba nie jest takie "niezastąpione" skoro znika :-)

02.08.2007
09:46
[15]

Axl2000 [ Hohner ]

pamieta ktos typa po prawej? ;)

02.08.2007
09:47
[16]

Łysack [ Mr. Loverman ]

Pan Tik-Tak :)

02.08.2007
09:48
smile
[17]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Krzyś z Tik-Taka?

02.08.2007
10:49
smile
[18]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

oto muzyka z TIK-TAKA:



(a teraz uciekam do pracy z powrotem)

02.08.2007
10:54
smile
[19]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Pamietam, ze jak mialem 6 czy siedem lat to koniecznie chcialem byc juz 10 latkiem, zeby sie "lapac" do tej czesci programu dla starszych. Potem jak juz mialem te 10 lat to koniecznie chcialem sie dobic do pietnastek. LOL

Szkoda programu, bo niezly byl.

"Karate uczymy w zimie i w lecie, a ciosy cwiczymy na kotlecie..."

02.08.2007
10:56
[20]

Rippo89 [ Fantomas ]

Kiedyś to była rozrywka. A teraz wszystko jest kopiowane z zachodu. Dawniej były polskie programy i Bajki Disney'a a teraz już nawet nie ma polskich bajek bo wszystko to spolszczone wersje amerykańskich gowien. (nieubliżając Disney i paru innym wytwórniom z tradycjami)

02.08.2007
10:57
[21]

qaq [ CCCP ]

tak samo jak Rippo - oglądałem to czekając na bajki Disney'a:)

02.08.2007
11:05
smile
[22]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

Kurcze te głupie Ziarno co nikt tego nie ogląda to zostaje a 5-10-15 usuwają. Też kiedyś jak byłem mały zawsze to oglądałem i czekałem na te bajki dysneya.

[*][*][*]

02.08.2007
11:08
smile
[23]

leszo [ I Can't Dance ]

heh, a to jeszcze lecialo to teraz ?! z tym instrumentalnym utworem Kombi na początku :D ?

02.08.2007
11:09
smile
[24]

boskijaro [ Senator ]

Nigdy tego nie oglądałem

02.08.2007
11:13
smile
[25]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

kiedyś nie było tyle bajek to wtedy się to oglądało nawet jak strasznie nudziło

02.08.2007
11:15
[26]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Hehehe to w ogóle jeszcze był ten program? Nieźle. Jak byłem mały to oglądałem, ale z biegiem czasu robił się coraz bardziej nudny.
RIP [*]

02.08.2007
11:21
[27]

wielebny_666 [ Konsul ]

kiedyś owszem nie powiem oglądało się to, teraz sam mam małe dzieci 2 i 3.5 roku i powiem szczerze, że to 5-10-15 nie umywa się do tego co było kiedyś, ja wiem że czasy się zmieniają, teraz programy są takie bardziej ziomalowe, ale tamta wersja jakoś bardziej mi pasowała :), obejrzałem raz czy dwa nowe 5-10-15 i jakieś takie bleee mi się wydało, ale mówię to jest tylko ze spostrzeżeń starego (no nie do końca) pryka :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.