GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słyszeliscie to?

02.08.2007
08:24
smile
[1]

Am.StaffGTS [ Slipknot ]

Słyszeliscie to?

w jakims srednim miescie w USA pracownik poprosił pracodawce o podwyżke , a ten go zastrzelił o_O .... na TVN 24 mowili

02.08.2007
08:43
smile
[2]

zarith [ ]

a w łodzi to dzieci peklują

02.08.2007
08:52
smile
[3]

qudlaty [ Generaďż˝ ]

Kolejny sensowny watek tego pana, widac ze nie zalezy mu na zwyklym nabiciu postow :P

02.08.2007
08:57
[4]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

wow

02.08.2007
09:17
smile
[5]

Regis [ ]

A zydzi robia mace z krwi noworodkow

02.08.2007
09:21
[6]

raper741 [ Legend ]

02.08.2007
09:51
smile
[7]

siekator [ Król Rybak ]

Łał i co z tego? A mój kumpel ćwiczy ze znajomymi formacje "żydopłot"

02.08.2007
09:53
smile
[8]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Jak coś no to w kategorii "z Inetu" i podaj link. Boże co to za człowiek.

raper -> padłem xD

02.08.2007
09:59
[9]

Adamek22 [ Konsul ]

mam na imie Grażynka a moj tato Grażynek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.