D65 [ Pretorianin ]
Zamówienie w Empiku
Zamówiłem grę na stronie Empiku i wybrałem opcje odbioru osobistego.
Czy jeśli pojadę dziś do filii którą wybrałem to będe mógł już ja odebrać?
darek_dragon [ 42 ]
Wyszukiwarka forum nie boli ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6688489
Musisz poczekać na maila potwierdzającego zrealizowanie zamówienia.
Paul12 [ Buja ]
Napisz do supportu, o ile ja dobrze rozumiem pytanie to właśnie o to chodzi w odbiorze osobistym.