GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zamówienie w Empiku

02.08.2007
00:34
[1]

D65 [ Pretorianin ]

Zamówienie w Empiku

Zamówiłem grę na stronie Empiku i wybrałem opcje odbioru osobistego.
Czy jeśli pojadę dziś do filii którą wybrałem to będe mógł już ja odebrać?

02.08.2007
00:36
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Wyszukiwarka forum nie boli ;)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6688489

Musisz poczekać na maila potwierdzającego zrealizowanie zamówienia.

02.08.2007
00:37
[3]

Paul12 [ Buja ]

Napisz do supportu, o ile ja dobrze rozumiem pytanie to właśnie o to chodzi w odbiorze osobistym.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.