
SirGoldi [ Gladiator ]
Dziwny problem z głośnikami/kartą muzyczną.
Kupiłem sobie zestawik 5.1 Geniusa.
Ale... pojawił się problem. Mianowicie, podłączam 3 kabelki i jest kłopot z ostatnim, pomarańczowym, czyli tym odpowiadającym za subwoofer oraz głośnik centralny. Jakiego rodzaju? Ano takiego, że w ogóle te głośniczki nie grają. Moja karta to Audigy 2 ZS Oem.
Co robić? Jakieś pomysły?
Aha - żeby było jasne. Wiem, że jest z nimi wszystko okej, bo w tym momencie używam tego kabelka z dwoma czinczami i zieloną końcówką. Ale brak dźwięku przestrzennego trudno przeboleć... :/

SirGoldi [ Gladiator ]
Pogrzebałem w AudioConsole i teraz jestem już bliżej niż dalej.
Obecnie sprawa wygląda tak, że grają wszystkie głośniki oprócz niskotonowego. Ale i to nie do końca, bowiem ten ostatni odzywa się w filmikach obsługujących filtr AC3. A muzyka? Wszystko leci poprzez 5 głośniczków...
Każda pomoc jest dobra. :-) Czy ktoś ma Audigy 2/ZS/4 i zestaw 5.1? Jeśli tak, bardzo prosiłbym o przesłanie sterowników na sirgoldi[at]gry-online[kropka]pl. Może akurat trafię? Spróbuję jeszcze zainstalować pełną paczkę kodeków.

brzydki potworek [ apatryda ]
Ja mam ten sam problem od niedawna na Creative P5800 + Soundblaster X-fi Fatality. Jedyne co sie dowiedzialem, to to, iz trzeba przekierowac porty z centralnego na subwoofer, ale nikt nie potrafil mi powiedziec, jak to zrobic.