GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

X Files istnieje na prawde?

01.08.2007
23:46
[1]

Minidump [ Centurion ]

X Files istnieje na prawde?

Choć pierwszy odcinek został opatrzony dopiskiem, jakoby przedstawione
w nim zdarzenia były prawdziwe, to tak na prawdę zarówno Carter, jak i FBI
podali, ze nigdy taka jednostka w FBI nie istniała.

To jednak nie pomogło - serial oddziaływał na tyle mocno, iż wiele osób
uwierzyło w istnienie komórki FBI, która w sposób przedstawiony w serialu
lub choćby podobny - zajmowała się niewyjaśnionymi zjawiskami.

Jesteśmy pewni tego, że wojsko (a szczególnie lotnictwo) zbiera i dokumentuje
wszelkie niewyjaśnione przypadki świateł na niebie, czy nawet "spotkań z UFO",...
ogólnie mówiąc - tego co przytrafiło sie pilotom zarówno wojskowym, jak
i cywilnym.

Dlatego też Archiwum X jest jak najbardziej czymś co mogłoby być nie tylko
wytworem bujnej wyobraźni Cartera, ale również całkiem realną jednostką
FBI, do której oczywiście nikt by się nie przyznał.

Temat cały czas zostaje otwarty... Co o tym myślicie?

01.08.2007
23:48
[2]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Duchy nie istniejom!!!!111!
A tak na serio, pewnie dokumentują wszelkie "spotkania z ufo", ale nie wierzę by jakieś ufoludki latające w talerzach ze szklaną kopułą, nas obserwowały.

01.08.2007
23:56
[3]

foxx [ lisek ]

Jasne ze wojsko/agencje rządowe/astronomowie/ludzie wierzący w zielonych ludzików/zwykli ludzie (niepotrzebne skreślić) badają przypadki UFO, tylko co w tym ekscytującego?

02.08.2007
00:03
[4]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

W polskiej Policji istnieje specjalna komórka "Archiwum X", która jednak nie zajmuje się tropieniem spisków rządowych, porwaniami przez kosmitów i ogólnie badaniem zjawisk paranormalnych tylko wraca do nierozwiązanych spraw sprzed lat dotyczących głównie zabójstw i zwykłych zaginięć.

02.08.2007
00:08
[5]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Marsellus Wallace---> Tak samo jest z amerykańskim Archiwum X. To nierozwiązane, niedokończone sprawy. A zjawiskami paranormalnymi zajmuje się już przecież strefa 51 ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.