
Tygrys_ [ Pretorianin ]
jak sciagnac archicad 8.1/9???
Witajcie
czy ktos moze mi podpowiedzies skad moge wciagnac ten pragram do rysowania? a moze ma ktos go z was i moglby wrzucic pliki na jakis wyrtualny serwer bylbym bardzo wdzieczny pozdrawiam i licze na wasza pomoc
hejo
wysia [ Senator ]
Tygrys_ [ Pretorianin ]
jeszcze jakies mozliwosci?

darek_dragon [ 42 ]
Zdaje się, że post wysia wyczerpuje temat legalnych możliwości zdobycia tego programu do "rysowania" (dość ogólna nazwa, jak na aplikację CAD ;). A co do pozostałych:
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp