GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak sciagnac archicad 8.1/9???

01.08.2007
23:38
smile
[1]

Tygrys_ [ Pretorianin ]

jak sciagnac archicad 8.1/9???

Witajcie
czy ktos moze mi podpowiedzies skad moge wciagnac ten pragram do rysowania? a moze ma ktos go z was i moglby wrzucic pliki na jakis wyrtualny serwer bylbym bardzo wdzieczny pozdrawiam i licze na wasza pomoc
hejo

01.08.2007
23:40
[2]

wysia [ Senator ]

02.08.2007
00:21
[3]

Tygrys_ [ Pretorianin ]

jeszcze jakies mozliwosci?

02.08.2007
00:34
smile
[4]

darek_dragon [ 42 ]

Zdaje się, że post wysia wyczerpuje temat legalnych możliwości zdobycia tego programu do "rysowania" (dość ogólna nazwa, jak na aplikację CAD ;). A co do pozostałych:

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.