GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomoc guild wars

01.08.2007
23:24
smile
[1]

bujal [ Centurion ]

pomoc guild wars

Witam wszystkich mam prozbe potrzebuje troche kasy był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi jej troche podarowa.Prosze o to poniewasz potrzebuje na mini peta a wiem że niekturzy mają po 150k jakby ktoś mugł mi troche dać wyłbym wdzięczny.

02.08.2007
01:55
[2]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

bujal ---> ja mam 200k i rozdaje ale tobie nie dam bo jesteś idiotą :<

02.08.2007
01:58
smile
[3]

NoLife [ Centurion ]

A nie potrzebujesz kasy na nowego kompa i neta? moja forma może Cię zasponsorować. Szukamy pr0 gamerów z Guild Wars!!

Odezwij się na maila:
[email protected]

02.08.2007
02:29
[4]

Vidos [ Senator ]

spoiler start
No to wyj !!!
spoiler stop

02.08.2007
06:18
smile
[5]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Czegoś nie rozumiem. Jak to potrzebujesz mini peta? To tylko zachcianka a nie uniemożliwiajaca grę chęć posiadania. Weź daj spokój.

02.08.2007
08:09
[6]

Meganelle [ Konsul ]

bujal ---> Ktoś cię wrednie oszukał - petów nie trzeba kupować, po roku istnienia danej postaci dostaje ona mini peta w prezencie. Tak więc spokojnie, pograj sobie a pet sam się któregoś dnia znajdzie w skrzynce.

02.08.2007
10:50
[7]

bujal [ Centurion ]

ok

02.08.2007
10:52
smile
[8]

bujal [ Centurion ]

human-jak masz dopisywać się do wądku po to żeby kogoś skrytykować to sam się zastanów po co to robisz. czy ty wogule masz tą gre??

02.08.2007
10:56
[9]

kalineczko1993 [ Life! ]

bujal--> a weź ty może kup słownik języka polskiego zanim zaczniesz pisać na forum?? I nie zawracaj dupy okej??? Jest wątek seryjny tam pisz! I Human ma racje i on ma w ogóle tą gre:/ Zresztą ja też ja mam:/ I wszystkiego sam sie dorabiałem. Nic od nikogo nie pożyczałem:/ A jak nie to allegro tam sprzedają 100k za chyba 40 zł! Swoją drogą masz 6k? To ci sprzedam miniaturkę Hydry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.