
bujal [ Centurion ]
pomoc guild wars
Witam wszystkich mam prozbe potrzebuje troche kasy był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi jej troche podarowa.Prosze o to poniewasz potrzebuje na mini peta a wiem że niekturzy mają po 150k jakby ktoś mugł mi troche dać wyłbym wdzięczny.
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
bujal ---> ja mam 200k i rozdaje ale tobie nie dam bo jesteś idiotą :<

NoLife [ Centurion ]
A nie potrzebujesz kasy na nowego kompa i neta? moja forma może Cię zasponsorować. Szukamy pr0 gamerów z Guild Wars!!
Odezwij się na maila:
[email protected]
Vidos [ Senator ]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Czegoś nie rozumiem. Jak to potrzebujesz mini peta? To tylko zachcianka a nie uniemożliwiajaca grę chęć posiadania. Weź daj spokój.
Meganelle [ Konsul ]
bujal ---> Ktoś cię wrednie oszukał - petów nie trzeba kupować, po roku istnienia danej postaci dostaje ona mini peta w prezencie. Tak więc spokojnie, pograj sobie a pet sam się któregoś dnia znajdzie w skrzynce.
bujal [ Centurion ]
ok

bujal [ Centurion ]
human-jak masz dopisywać się do wądku po to żeby kogoś skrytykować to sam się zastanów po co to robisz. czy ty wogule masz tą gre??
kalineczko1993 [ Life! ]
bujal--> a weź ty może kup słownik języka polskiego zanim zaczniesz pisać na forum?? I nie zawracaj dupy okej??? Jest wątek seryjny tam pisz! I Human ma racje i on ma w ogóle tą gre:/ Zresztą ja też ja mam:/ I wszystkiego sam sie dorabiałem. Nic od nikogo nie pożyczałem:/ A jak nie to allegro tam sprzedają 100k za chyba 40 zł! Swoją drogą masz 6k? To ci sprzedam miniaturkę Hydry