GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

obowiązki domowe

01.08.2007
23:02
[1]

Minidump [ Centurion ]

obowiązki domowe

czy macie jakieś obowiązki domowe i jakie ???

czy lubicie sprzątać??

ja musze sprzątać kocurkowi mojemu, sprzątać kuchnie i mój pokój

01.08.2007
23:03
[2]

cinekk [ Baccara ]

Ja muszę spuszczać wodę po oddaniu moczu bądź kału.

01.08.2007
23:03
[3]

infostarter211 [ Pretorianin ]

Ja muszę defragmentować komputer, czyścić okulary i codziennie myć pryszcze tonikiem antybakteryjnym.

01.08.2007
23:03
[4]

Lolter [ Konsul ]

Odkurzam, wyrzucam śmieci, zmywam, sprzątam pokój.Chyba jak każdy mam w domy obowiązki, a czy lubie to trudno powiedzieć poprostu to robie i tyle.

01.08.2007
23:07
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

zakupy, mycie garów (od wczoraj lezy sterta naczyn w zlewie i jakos nie ciagnie mnie do zmywania, moze jutro), pranie, sprzatanie.

01.08.2007
23:08
smile
[6]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Odkurzam, sprzątam swój pokój i robie porządki na dysku twardym..

01.08.2007
23:11
[7]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Eeee... Nie mam określonych obowiązków. Robię to o co mnie proszono.

01.08.2007
23:25
smile
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Mam co robić. Już cztery miesiące sam ze wszystkim walczę. Cały dom na mojej głowie. Muszę robić wszystko. Moja jedenastoletnia córka trochę mi pomaga. Komputer tylko z doskoku.

01.08.2007
23:28
[9]

boskijaro [ Senator ]

Nie mam konkretnych obowiązków, jak mnie o coś mama poprosi to to robie. proste. najczesciej zakupy

01.08.2007
23:31
smile
[10]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Moje obowiązki ograniczają sie do wychodzenia z moim psem na spacer, karmieniem go, kąpaniem itp. oraz sprzątanie klatki mojej myszki i karmić ją, więc można powiedzieć że mam dosyć przyjemne obowiązki :P

02.08.2007
03:20
smile
[11]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Moim obowiązkiem jest utrzymać dom!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.