
Misiaty [ Konserwatywny liberał ]
Czeskie klimaty
Co moglibyście polecić z literatury, muzyki i sztuki czeskiej? :)

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
Sąsiedzi

boskijaro [ Senator ]
Helena Vondrackowa

Yo5H [ Jackpot! ]
Zlaty Bazant

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
Skoda Felicia
Łysack [ Mr. Loverman ]
o ile się nie mylę to Skleranikova i Herzigova mają fajne obiekty kulturalne:)
Lolter [ Konsul ]
Karel Gott.
DarthNerever [ Chor��y ]
Przygody Dobrego Wojaka Szwejka
LOL 2160 [ Pretorianin ]
Zdenek Blacha

BmrQ3 [ Pretorianin ]
Ja również polecam złotego bażanta:) dzieło sztuki.
Czesiek_Alcatraz [ Senator ]
Krtek
niesfiec [ Generaďż˝ ]
Może Ceska Zbroovka?. To też, sztuka..tylko trochę inna;->
:-D
Pilsner Urquell to też sztuka, podobnie jak i wspominane już wcześniej czeskie kobiety;-)
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
HOUBA - grupa punk-rockowa!
Paul12 [ Buja ]
Rum Tuzemsky!
Yosh - Bażant jest słowacki :)

eros [ elektrybałt ]
"Kacica" Pavla Kohouta (bo Szwejka juz ktos polecil).
infostarter211 [ Pretorianin ]
Zlaty Bazant i Gambrinus?
Najlepsze czeskie piwka :)
gladius [ Subaru addict ]
Z muzyki to Jaromir Nohavica. Zwłaszcza fajne są kawałki z kapelą Czechomor. Polecam też film "Rok Diabła".
I Karlovarska Beherovka.

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Miroslav Vitous, no i XIII Stileto dla fanów gatunku.
Poza tym klasycznie: Hrabal, Kundera, Hasek.
Alkohole nie podlegają ramom wyznaczonym w temacie ;P
Fett [ Avatar ]
to jak nie alkohol to może Studentska ;)