GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy będzie Half-Life 3?

01.08.2007
21:30
smile
[1]

Spiderman 3 [ Konsul ]

Kiedy będzie Half-Life 3?

Kiedy będzie Half-Life 3?

01.08.2007
21:30
[2]

Jogurt [ Saladin ]

Jutro.

01.08.2007
21:34
[3]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Już nie długo -->

01.08.2007
21:34
smile
[4]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nie jest pewne czy w ogóle będzie (chociaz chciałbym)... a ty sie pytasz kiedy :|

Jak ci się nudzi to moze przestan trolowac w necie?

01.08.2007
21:34
smile
[5]

Spiderman 3 [ Konsul ]

To powiedzcie chociaż ile trwało tworzenie HL2?

01.08.2007
21:37
smile
[6]

Wybor [ ]

Będzie tylko na konsole i będzie wykorzystywał silnik graficzny z Halo 3!

01.08.2007
21:38
smile
[7]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Zax_Na_Max -> kurcze, wspaniała grafika :)

01.08.2007
21:39
[8]

Hawkman [ Konsul ]

Ja słyszałem rze bendzie na silniku mex pejn 2, i nie muwcie rze nie ma duhów bo som


A tak na serio to są tworzone epizody do HL2, już niedługo episode 2.

01.08.2007
21:40
[9]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Spiderman 3 --> 5 lat bodajże. Tak chyba Gabe Newell w jakims wywiadzie mówił.

01.08.2007
21:41
[10]

Devil_Son [ Sponge! ]

Nej mex pajn ,ino Pong.

01.08.2007
21:47
[11]

jagged_alliahdnbedffds [ <--= FlaQ ]

freddie M. zrobiłby go pewnie w jeden wieczór ;)

01.08.2007
21:59
smile
[12]

Ramz [ Generaďż˝ ]

Zax_Na_Max - coś tekstury w niskiej rozdzielczości :P

01.08.2007
22:02
smile
[13]

Spiderman 3 [ Konsul ]

Wybor-> Bez ciosów poniżej pasa

02.08.2007
01:47
[14]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

Spiderman 3 --> bez głupich topików z twoimi głupimi pytaniami ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.