
Spiderman 3 [ Konsul ]
Kiedy będzie Half-Life 3?
Kiedy będzie Half-Life 3?
Jogurt [ Saladin ]
Jutro.
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Już nie długo -->

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Nie jest pewne czy w ogóle będzie (chociaz chciałbym)... a ty sie pytasz kiedy :|
Jak ci się nudzi to moze przestan trolowac w necie?

Spiderman 3 [ Konsul ]
To powiedzcie chociaż ile trwało tworzenie HL2?

Wybor [ ]
Będzie tylko na konsole i będzie wykorzystywał silnik graficzny z Halo 3!

CreaToN [ Generaďż˝ ]
Zax_Na_Max -> kurcze, wspaniała grafika :)
Hawkman [ Konsul ]
Ja słyszałem rze bendzie na silniku mex pejn 2, i nie muwcie rze nie ma duhów bo som
A tak na serio to są tworzone epizody do HL2, już niedługo episode 2.
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Spiderman 3 --> 5 lat bodajże. Tak chyba Gabe Newell w jakims wywiadzie mówił.
Devil_Son [ Sponge! ]
Nej mex pajn ,ino Pong.
jagged_alliahdnbedffds [ <--= FlaQ ]
freddie M. zrobiłby go pewnie w jeden wieczór ;)

Ramz [ Generaďż˝ ]
Zax_Na_Max - coś tekstury w niskiej rozdzielczości :P

Spiderman 3 [ Konsul ]
Wybor-> Bez ciosów poniżej pasa
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
Spiderman 3 --> bez głupich topików z twoimi głupimi pytaniami ?