claudespeed18 [ Senator ]
Hardcore filmik!!!
dzis w pracy kolega pokazal mi an komie film jak Ruski 'zarzynaja'(doslownie) kolesia, jeden przytrzymujac go nogą do ziemi wbił mu kose w gardlo i ciął pare sekund, odciął całosc , wygladalo niesamowicie realistycznie choc nie wiem czy wierzyc temu filmkowi, troche zrobilo mi sie niedobrze po tym i wolalem drugi raz nie ogladac tego, bardzo podobne do zabijania amerykanskiego zolnierza przez arabow, linku nie zamieszczam bo nie szukalem tego filmu a poza tym nei sadze zeby pokazywanie go bylo dobrym i calkiem legalnym pomyslem, ci ktorzy widzieli niech sie wypowiedza na ten temat co o tym sadza, jezeli kojarza cos
whiteland [ Centurion ]
Mówisz , że wyglądało niesamowicie ?Aha...
swee [ Gunslinger ]
nei sadze zeby pokazywanie go bylo dobrym i calkiem legalnym pomyslem
geniusz...
widziałeś jak ktoś umiera, WOW niesamowity jesteś
co można o tym sądzić? Chore

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Na świecie jest mnóstwo popaprańców.
Poszukaj sobie fotek z Iraku/Afganistanu.
Latajace czesci ciala, rozbryzgane głowy po headshotach itp. rzeczy. (jak to zobaczyłem to odechciało mi się jeść na 2dni.)
Jest conajmniej kilka boardów w necie z takim materiałem.
musman [ TOOL ]
moje pytanie :
co dyskusja na ten temat wniesie ?
nie masz pewnosci czy to bylo prawdziwe ? chcesz miec taka pewnosc ?
a moze chcesz miec pewnosc ze to fake i nikogo nie zabili ?
raz ... nigdy bym czegos takiego nie ogladal ... dwa ... nigdy bym nie wpadl na pomysl dzielenia sie tym na forum ... trzy ... tu nie ma fakow - oszczedze Tobie zastanawiania
Biller [ Konsul ]
taa
widziałem to
filmik w dobrej jakości
wydaje mi się, że prawdziwe
co do postów powyżej to zgadzam się, że w necie jest tego duuużo
McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]
Widzielem ten filmik juz jakies 2 lata temu . rzeczywiscie mocne. W tych klimatach jest jeszcze cala seria "faces of death". Jest tego kilka czesci -pamietam jak ogladalismy to za malolata jeszcze na kasetach wideo.
VIQS [ Pretorianin ]
LOL

claudespeed18 [ Senator ]
whiteland -> nie mowilem ze wygladalo niesamowicie tylko realistycznie, nigdy w zyciu bym sie czyms takim nie podniecal, to bylo okreopne
swee -> no widzisz taki geniusz ze nie dalem linku a napisalem to zeby jakis malolat nie pisal 'daj linka' a co do podniecania sie smiercia to patrz wyzej, zle zrozumiales
musman -> wlasnie chcialem sie dowiedziec czy ci co ogladali mysla ze jest prawdziwy, pewnosci nigdy sie nie ma, malo widzialem podobnych filmow jednak ten wygladal bardzo realistycznie a co do ogladania to kumpel powiedzial ze pokaze ci cos tylko wiec spojrzalem, pozniej chcial wpuscic jeszcze raz ale uznal ze lepiej to skasowac
viqs -> tak, rzeczywiscie smieszne, najbardziej bys sie smial bedac na miejscu ofiary
Ktosik2 [ Pretorianin ]
dosc stary filmik oczywiscie ze naprawde odcieli gosciowi glowe jest to rosyjski zolnierz a jego oprawcami sa czeczeni .Mnie to nie podnieca ale od czasu do czasu lubie sobie obejzec takie filmiki.Coz smiesza mnie troszeczke komentarze chore o jej okropne nie podnieca mnie to jestes chory jak to ogladasz.Ukazana jest cala prawda o swiecie w jakim zyjemy i do czego zdolny jest czlowiek zero zachamowan i zero wspolczucia.Bynajmiej nie staje mi jak to ogladam hehe ale serce zaczyna mocniej bic i dziwie sie jak tak mozna :).Ostatnio widzialem 12 letniego irakijczyka ktory obcina glowe gosciowi w wieku okolo 50 lat podejrzanemu o szpiegostwo hardcore i tez zero zachamowan zwyklym mysliwskim nozem.W wielu przypadkach ci ludzie nie uciekaja czekaja na smierc ja bym juz wolal od kuli zginac zaczac uciekac.Choc i tak sa humanitarni w miare cala operacja nie trwa dluzej niz 30 sekund zazwyczaj.
a gdzie znalezc nie powiem wiele jest tu mlodych osob choc nie trudno jest taka strona zaczynajaca sie na o teraz zostalo tylko forum :).

Fett [ Avatar ]
w pracy powiadasz...
Ktosik2 [ Pretorianin ]
coz mozemy sie tylko cieszyc ze u nas nie ma wojny i zamiast narzekac ogladnac co nie co :).
musman [ TOOL ]
>Bynajmiej nie staje mi jak to ogladam hehe ale serce zaczyna mocniej bic i dziwie sie jak tak mozna :).Ostatnio widzialem 12 letniego irakijczyka ktory obcina glowe gosciowi w wieku okolo 50 lat podejrzanemu o szpiegostwo hardcore i tez zero zachamowan zwyklym mysliwskim nozem
dziwisz sie jak tak mozna z usmiechem ?????????? powstrzymam sie ale mam ochote Ciebie obrazic
Marcin Orzeł > True
Marcin Orzeł [ Konsul ]
Dzieci się podniecają brutalnym filmikiem, a Was to jeszcze rusza ;] Niech se oglądają i się podniecają, a my pozwólmy wątkowi spaść, ok? ;]