
Kasha_Krk [ Junior ]
filmiki,muzyka firefox
Mam pewien problem, ponieważ w mojej przeglądarce, kiedy włączam jakikolwiek filmik, muzykę czy coś w FireFoxie to mi nie odtwarza muzyki... A kiedy odpalam mp3 z dysku to działa... Mam nadzieję, że mi pomożecie - to jest dla mnie bardzo ważne.