GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

'Zidane ma problem...'

01.08.2007
19:04
smile
[1]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

'Zidane ma problem...'



Nie dziwie sie Zidaneowi że nie chce sie spotkać z Materazzim... W ogóle nie wiem po co Materazzi ma na to ochote... chce jeszcze bardziej obluzgać jego rodzine? :/

01.08.2007
19:37
smile
[2]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Może chce się napić wódki i powspominać stare czasy

01.08.2007
19:47
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Grey Wolf--> xD

01.08.2007
20:23
[4]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Albo boji się, że materac mu odda:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.