
kalineczko1993 [ Life! ]
Problem z Haulinem
Witam GOL'owiczów!
Mam problem z uw grą:) Pisałem już na forum TopWare ale otrzymałem prawdziwie profesjonalną odpowiedź może zacytuje:)
Mam problem z ta gra kiedyś wszystko było git a teraz wyskakuje błąd(zdjęcie w załączniku)
Proszę o szybka odpowiedź! Gra jest oryginalna:)Zdjęcie dam w następnym poście
nie mogę dodać zdjęcia wiec napisze komunikat
Nie właściwa instalacja.Zainstaluj aplikację ponownie z oryginalnego nośnika CD.
Error was: [config file has missing uset command [r_device]]
I tu profesjonalna rada
To chyba masz płytę zepsutą: Zobazc na wymagania gry i porównaj ze swoim komputerem.
Po prostu krew mnie zalała:/ Mam nadzieję ze wy mi pomożecie:) Z góry dziękuje
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
wywal całą grę i oczyść rejestr i później zainstaluj na nowo
kalineczko1993 [ Life! ]
A jak oczyścić rejestr??
kalineczko1993 [ Life! ]
Wywaliłem nie podziałało co dalej??
kalineczko1993 [ Life! ]
to jak pomoże mi ktoś??
kalineczko1993 [ Life! ]
to jak pomoże ktoś czy nie??