GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Haulinem

01.08.2007
18:46
smile
[1]

kalineczko1993 [ Life! ]

Problem z Haulinem

Witam GOL'owiczów!
Mam problem z uw grą:) Pisałem już na forum TopWare ale otrzymałem prawdziwie profesjonalną odpowiedź może zacytuje:)

Mam problem z ta gra kiedyś wszystko było git a teraz wyskakuje błąd(zdjęcie w załączniku)
Proszę o szybka odpowiedź! Gra jest oryginalna:)Zdjęcie dam w następnym poście

nie mogę dodać zdjęcia wiec napisze komunikat
Nie właściwa instalacja.Zainstaluj aplikację ponownie z oryginalnego nośnika CD.
Error was: [config file has missing uset command [r_device]]

I tu profesjonalna rada
To chyba masz płytę zepsutą: Zobazc na wymagania gry i porównaj ze swoim komputerem.
Po prostu krew mnie zalała:/ Mam nadzieję ze wy mi pomożecie:) Z góry dziękuje

01.08.2007
18:50
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

wywal całą grę i oczyść rejestr i później zainstaluj na nowo

01.08.2007
18:53
[3]

kalineczko1993 [ Life! ]

A jak oczyścić rejestr??

01.08.2007
19:57
[4]

kalineczko1993 [ Life! ]

Wywaliłem nie podziałało co dalej??

01.08.2007
20:27
[5]

kalineczko1993 [ Life! ]

to jak pomoże mi ktoś??

02.08.2007
10:36
[6]

kalineczko1993 [ Life! ]

to jak pomoże ktoś czy nie??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.