Tomek2005 [ Pretorianin ]
Problem z dzwiekiem w filmach rmvb
Wiec gdy oglądam film rmvb nie mam w nim dzwieku tzn mam ale brak lektora tylko szum dziekow np jakas muzyczka w tle, odglos z ulicy ale grak lektora : /. Instalowalem K-Lite Codec Pack 3.3.0 Full ale nic nie dało ma ktoś jakis pomysł?
djkopecki [ Chor��y ]
hmmm... moze po prostu w tym filmie nie ma lektora??
wysia [ Senator ]
Zainstaluj Real Media Alternative, i ogladaj w jakims porzadnym odtwarzaczu, pozwalajacym wybierac sciezki audio (Media Player Classic chocby).
Tomek2005 [ Pretorianin ]
Mam zainstalowanego Real Media Alternative i probowałem ogladac w subedicie, allplayerze i wielu innych i nic :/
MPC a co to i jak tego użyc?
wysia [ Senator ]
Wiec sprobuj w MPC....