GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dzwiekiem w filmach rmvb

01.08.2007
18:02
[1]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Problem z dzwiekiem w filmach rmvb

Wiec gdy oglądam film rmvb nie mam w nim dzwieku tzn mam ale brak lektora tylko szum dziekow np jakas muzyczka w tle, odglos z ulicy ale grak lektora : /. Instalowalem K-Lite Codec Pack 3.3.0 Full ale nic nie dało ma ktoś jakis pomysł?

01.08.2007
18:33
[2]

djkopecki [ Chor��y ]

hmmm... moze po prostu w tym filmie nie ma lektora??

01.08.2007
18:34
[3]

wysia [ Senator ]

Zainstaluj Real Media Alternative, i ogladaj w jakims porzadnym odtwarzaczu, pozwalajacym wybierac sciezki audio (Media Player Classic chocby).

01.08.2007
18:48
[4]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Mam zainstalowanego Real Media Alternative i probowałem ogladac w subedicie, allplayerze i wielu innych i nic :/

MPC a co to i jak tego użyc?

01.08.2007
18:49
[5]

wysia [ Senator ]

Wiec sprobuj w MPC....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.