
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Nero 7
Czy wiecie jak usunąć z nero7 tą wyszukiwarkę z paska głównego --->
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
UP!

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
usuń Nero i zainstaluj ponownie:)

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
na pewno da się jakoś wyłączyć tylko nie wiem jak. Pomóżcie bo to wkurzające. Nie bądźcie świnię.
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
pewnie wybrales to w czasie instalacji, wywal i zainstaluj na nowo, wybierz opcje ze sam skladniki wybierasz i po sprawie
Torn [ Legend ]
Prawym na tym spróbuj kliknąć - powinno być jakieś 'usuń'. Swoją drogą Nero się zrobiło takim kombajnem, że już na to patrzeć nie mogę...
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Torn---> nie ma żadnego usuń jak klikam prawym przyciskiem to tylko wklej pisze :(
Tal_Rascha [ Ilythiiri ]
Co za problem przeinstalowac?
Pewnie wybrales tez kupe innego syfu instalujac ktorego i tak nie bedziesz uzywal
Torn [ Legend ]
No to nie klikaj w okno gdzie się wpisuje coś tylko może ciut obok. Trochę pomyślunku.
krzynier [ Senator ]
A może weź start -> uruchom -> msconfig, ostatnia zakładka z prawej i poszukaj nazwy tego gówienka. Odznacz i zresetuj kompa.
Drendron [ Chor��y ]
Prawy przycisk na dowolnym wolnym miejscu na pasku, paski narzędzi, odhaczasz 'Nero Search'.
Taaa... Reinstalka Nero... :P

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Drendron--> wielkie dzięki :)