GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nero 7

01.08.2007
17:56
smile
[1]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Nero 7

Czy wiecie jak usunąć z nero7 tą wyszukiwarkę z paska głównego --->

01.08.2007
18:28
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

UP!

01.08.2007
18:35
smile
[3]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

usuń Nero i zainstaluj ponownie:)

01.08.2007
18:41
smile
[4]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

na pewno da się jakoś wyłączyć tylko nie wiem jak. Pomóżcie bo to wkurzające. Nie bądźcie świnię.

01.08.2007
18:44
[5]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

pewnie wybrales to w czasie instalacji, wywal i zainstaluj na nowo, wybierz opcje ze sam skladniki wybierasz i po sprawie

01.08.2007
18:45
[6]

Torn [ Legend ]

Prawym na tym spróbuj kliknąć - powinno być jakieś 'usuń'. Swoją drogą Nero się zrobiło takim kombajnem, że już na to patrzeć nie mogę...

01.08.2007
18:47
[7]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Torn---> nie ma żadnego usuń jak klikam prawym przyciskiem to tylko wklej pisze :(

01.08.2007
18:49
[8]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

Co za problem przeinstalowac?
Pewnie wybrales tez kupe innego syfu instalujac ktorego i tak nie bedziesz uzywal

01.08.2007
18:50
[9]

Torn [ Legend ]

No to nie klikaj w okno gdzie się wpisuje coś tylko może ciut obok. Trochę pomyślunku.

01.08.2007
18:53
[10]

krzynier [ Senator ]

A może weź start -> uruchom -> msconfig, ostatnia zakładka z prawej i poszukaj nazwy tego gówienka. Odznacz i zresetuj kompa.

01.08.2007
18:54
[11]

Drendron [ Chor��y ]

Prawy przycisk na dowolnym wolnym miejscu na pasku, paski narzędzi, odhaczasz 'Nero Search'.

Taaa... Reinstalka Nero... :P

01.08.2007
18:55
smile
[12]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Drendron--> wielkie dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.