GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór piosenki weselnej

01.08.2007
17:14
smile
[1]

karnisterniak [ Centurion ]

Wybór piosenki weselnej

Mam prośbę. Chciałem się poradzić jakie piosenki najlepiej nadają się na podkład na taśmę z wesela.

Na razie co mam to piosenka : Dżem - Do kołyski

Więc jak ktoś zna w tym stylu inne piosenki to chętnie posłuchałbym i może wybrał którąś.


01.08.2007
17:17
smile
[2]

sergi__ [ Raphael ]

Boys - jesteś szalona :)

01.08.2007
17:17
[3]

N2 [ negroz ]

Mandaryna - Bo z dziewczynami
Słyne kaczuszki kwa kwa kwa
Urszula Sipińska - Cudownych rodziców mam
Farba - chce t zostać
Farba - Kołysanka
Boys - Jestes szalona

01.08.2007
17:18
smile
[4]

karnisterniak [ Centurion ]

Są pierwsze propozycja . Dzięki.

01.08.2007
17:20
[5]

Vidos [ Senator ]

Gorąco polecam :

Na swojej płytce mam taki podkład.

01.08.2007
17:27
smile
[6]

karnisterniak [ Centurion ]

Vidos -- Dzięki , bardzo dobra piosenka. Jeszcze będę się zastanawiał . Może pojawią się inne propozycje.
Ale i tak sobie ten kawałek zapiszę bo jeszcze go nie słyszałem.

01.08.2007
17:28
[7]

Mul Bagienny [ Konsul ]

karnisterniak ===> polskie czy zagraniczne, spokojne o milosci czy do zabawy?

01.08.2007
17:30
[8]

Mul Bagienny [ Konsul ]

lol co za glupek utwor ktory zapodal Vidos podpial pod Farbe? Urszula Sipinska wykonuje ten utwor - Cudownych Rodzicow Mam

01.08.2007
17:31
[9]

karnisterniak [ Centurion ]

Wiesz jak to zawsze lecą na początku na kasetach weselnych.
A osobiście uważam że polskie są najlepsze. Z takich wolnych piosenek z reguły się daje.

01.08.2007
17:32
smile
[10]

karnisterniak [ Centurion ]

Będę później to zobaczę czy są inne propozycje.

01.08.2007
17:52
[11]

Mul Bagienny [ Konsul ]

Perfekt - Kolysanka Dla Nieznajomej
Bajm - Mysli I Slowa
Stachursky - Z Kazdym Twym Oddechem
De Mono - Zostanmy Sami
Krzysztof krawczyk - Bo Jestes Ty

01.08.2007
17:52
smile
[12]

MR.MANIAK [ Senator ]

-W siną dal
-4 razy po 2 razy
-W dzień gorącego lata
-Wiosna
-Z kopyta kulig rwie
-Słoneczny patrol
-Rudy sie żeni
-Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał
-Bo lato rozpala
-Chłopcy radarowcy
-Takie ładne oczy
-Makumba

01.08.2007
21:23
smile
[13]

karnisterniak [ Centurion ]

Hehe teraz mam w czym wybierać. Zaskoczyło mnie że tylu zapalonych graczy ma jeszcze czas na interesowanie się tego rodzaju muzyką.

01.08.2007
21:30
smile
[14]

hctkko. [ Pretorianin ]

Behemoth - Decade Of Therion
Rammstein - Du hast

01.08.2007
21:37
smile
[15]

karnisterniak [ Centurion ]

No nie źle , a o ile pamiętam to Rammstein to ostry metal zazwyczaj tworzy i to w mocnym tego słowa znaczeniu. Musze zobaczyć co to za utwór.

02.08.2007
13:17
smile
[16]

karnisterniak [ Centurion ]

Może dziś ktoś coś dorzuci :D

02.08.2007
13:24
[17]

karnisterniak [ Centurion ]

Mam prośbę, bo miałem kiedyś taką piosenkę gdzie w pewnym momencie leciały słowa:

....łysy się żeni ( nie mylić z piosenką rudy się żeni )

Gdzieś ją zapodziałem a nie wiem jaki był tytuł a chciałbym ją lepiej przesłuchać :/

02.08.2007
13:38
smile
[18]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Trafiliście wątkiem w samo sedno! :D
Dziś jadę do kamerzysty ustalać piosenki na początek i koniec filmu :)

I dzięki za przypomnienie Farby :)

02.08.2007
13:55
[19]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"o ile pamiętam to Rammstein to ostry metal " - slaba masz pamiec, oj slabiutka.

Aiden - White Wedding :P

02.08.2007
15:11
smile
[20]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Biały miś

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.