
karnisterniak [ Centurion ]
Wybór piosenki weselnej
Mam prośbę. Chciałem się poradzić jakie piosenki najlepiej nadają się na podkład na taśmę z wesela.
Na razie co mam to piosenka : Dżem - Do kołyski
Więc jak ktoś zna w tym stylu inne piosenki to chętnie posłuchałbym i może wybrał którąś.

sergi__ [ Raphael ]
Boys - jesteś szalona :)
N2 [ negroz ]
Mandaryna - Bo z dziewczynami
Słyne kaczuszki kwa kwa kwa
Urszula Sipińska - Cudownych rodziców mam
Farba - chce t zostać
Farba - Kołysanka
Boys - Jestes szalona

karnisterniak [ Centurion ]
Są pierwsze propozycja . Dzięki.
Vidos [ Senator ]
Gorąco polecam :
Na swojej płytce mam taki podkład.

karnisterniak [ Centurion ]
Vidos -- Dzięki , bardzo dobra piosenka. Jeszcze będę się zastanawiał . Może pojawią się inne propozycje.
Ale i tak sobie ten kawałek zapiszę bo jeszcze go nie słyszałem.
Mul Bagienny [ Konsul ]
karnisterniak ===> polskie czy zagraniczne, spokojne o milosci czy do zabawy?
Mul Bagienny [ Konsul ]
lol co za glupek utwor ktory zapodal Vidos podpial pod Farbe? Urszula Sipinska wykonuje ten utwor - Cudownych Rodzicow Mam
karnisterniak [ Centurion ]
Wiesz jak to zawsze lecą na początku na kasetach weselnych.
A osobiście uważam że polskie są najlepsze. Z takich wolnych piosenek z reguły się daje.

karnisterniak [ Centurion ]
Będę później to zobaczę czy są inne propozycje.
Mul Bagienny [ Konsul ]
Perfekt - Kolysanka Dla Nieznajomej
Bajm - Mysli I Slowa
Stachursky - Z Kazdym Twym Oddechem
De Mono - Zostanmy Sami
Krzysztof krawczyk - Bo Jestes Ty

MR.MANIAK [ Senator ]
-W siną dal
-4 razy po 2 razy
-W dzień gorącego lata
-Wiosna
-Z kopyta kulig rwie
-Słoneczny patrol
-Rudy sie żeni
-Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał
-Bo lato rozpala
-Chłopcy radarowcy
-Takie ładne oczy
-Makumba

karnisterniak [ Centurion ]
Hehe teraz mam w czym wybierać. Zaskoczyło mnie że tylu zapalonych graczy ma jeszcze czas na interesowanie się tego rodzaju muzyką.

hctkko. [ Pretorianin ]
Behemoth - Decade Of Therion
Rammstein - Du hast

karnisterniak [ Centurion ]
No nie źle , a o ile pamiętam to Rammstein to ostry metal zazwyczaj tworzy i to w mocnym tego słowa znaczeniu. Musze zobaczyć co to za utwór.

karnisterniak [ Centurion ]
Może dziś ktoś coś dorzuci :D
karnisterniak [ Centurion ]
Mam prośbę, bo miałem kiedyś taką piosenkę gdzie w pewnym momencie leciały słowa:
....łysy się żeni ( nie mylić z piosenką rudy się żeni )
Gdzieś ją zapodziałem a nie wiem jaki był tytuł a chciałbym ją lepiej przesłuchać :/

legrooch [ MPO Squad Member ]
Trafiliście wątkiem w samo sedno! :D
Dziś jadę do kamerzysty ustalać piosenki na początek i koniec filmu :)
I dzięki za przypomnienie Farby :)
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
"o ile pamiętam to Rammstein to ostry metal " - slaba masz pamiec, oj slabiutka.
Aiden - White Wedding :P

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Biały miś