MGS_Saladin [ ]
LTO? - male objasnienie?
witam wie ktos na jakiej zasadzie to dziala? trzeba miec do tego jakies zewnetrzne urzadzenie?
narmiak [ Konsul ]
Potrzebujesz zewnętrznego urządzenia zwanego Streamerem.
MGS_Saladin [ ]
wiedzialem cena powalajaca :P
oki dzieki