GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LTO? - male objasnienie?

01.08.2007
16:22
[1]

MGS_Saladin [ ]

LTO? - male objasnienie?



witam wie ktos na jakiej zasadzie to dziala? trzeba miec do tego jakies zewnetrzne urzadzenie?

01.08.2007
16:27
[2]

narmiak [ Konsul ]

Potrzebujesz zewnętrznego urządzenia zwanego Streamerem.

01.08.2007
16:48
[3]

MGS_Saladin [ ]

wiedzialem cena powalajaca :P

oki dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.