
Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Woodstock'owe Pociagi
Witam.
Mam takie pytanie... jutro wybieram sie na Woodstock i mam zamiar z kumplem jechac "specjalnym woodstockowym pociagiem". Jednak na stronie pkp jest naprawde malo info na ten temat.
Probowalem sie dodzownic na ta ich infolinie, ale najpierw jakas pani z PKP Radom powiedziala mi, ze nie ma tam dostepu do internetu (bardzo niemila swoja droga :/ ) i kazala zadzownic na info linie w Warszawie... tutaj znowu nie moge sie dodzwonic. :|
Macie moze jakies informacje o cenach biletow "TAM I Z POWROTEM" ?
edit.
przepraszam was za chaos w moim poscie ale zaraz musze wyjsc.

Real Punk And Woodstockowicz [ Chor��y ]
A skąd jesteś?Jak ze Świebodzina i okolic to mogę zabrać;)
A jak nie to skzoda...;(

BKozal [ Centurion ]
Na dole masz tabelki z cenami na poszczególne linie. :)
VIQS [ Pretorianin ]
idź na PKP tam są dodatkowe info na temat pociągów woodstockowych. Będzie opisany Twój region i rozkłady :0