GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Woodstock'owe Pociagi

01.08.2007
15:22
smile
[1]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Woodstock'owe Pociagi

Witam.
Mam takie pytanie... jutro wybieram sie na Woodstock i mam zamiar z kumplem jechac "specjalnym woodstockowym pociagiem". Jednak na stronie pkp jest naprawde malo info na ten temat.


Probowalem sie dodzownic na ta ich infolinie, ale najpierw jakas pani z PKP Radom powiedziala mi, ze nie ma tam dostepu do internetu (bardzo niemila swoja droga :/ ) i kazala zadzownic na info linie w Warszawie... tutaj znowu nie moge sie dodzwonic. :|

Macie moze jakies informacje o cenach biletow "TAM I Z POWROTEM" ?

edit.

przepraszam was za chaos w moim poscie ale zaraz musze wyjsc.

01.08.2007
15:27
smile
[2]

Real Punk And Woodstockowicz [ Chor��y ]

A skąd jesteś?Jak ze Świebodzina i okolic to mogę zabrać;)
A jak nie to skzoda...;(

01.08.2007
15:29
smile
[3]

BKozal [ Centurion ]



Na dole masz tabelki z cenami na poszczególne linie. :)

02.08.2007
08:45
[4]

VIQS [ Pretorianin ]

idź na PKP tam są dodatkowe info na temat pociągów woodstockowych. Będzie opisany Twój region i rozkłady :0

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.