Marcin Orzeł [ Konsul ]
Co zmienić w tym szablonie WWW?
Co tutaj jeszcze usunąć? Zmienić? Od razu mówię, że z kolorystyką zbyt wiele zmienić nie mogę, taka być musi... Klient zażyczył sobie prostego szablonu, więc taki jest, bajerów wstawiać również nie mogę... Jakieś sugestie?

darek_dragon [ 42 ]
Oczy bolą. Jeśli zrobiłeś to za piwo to ok ;)
wysia [ Senator ]
"Co zmienić w tym szablonie WWW?"
Kolory.
Marcin Orzeł [ Konsul ]
No nie gadaj, że oczy bolą ;] Jak dla mnie kolory nie męczą wzroku (zresztą, akurat kolory to nie moja brocha pod tym względem)...
Coy2K [ Veteran ]
nie Twoja brocha kolory ? :)
jasne, ze Twoja, ale trzeba ich umiejętnie uzywac
ps. prostota wcale nie znaczy made in MSpaint
pecet007 [ Talk to the claw ]
Tak jak wysiu/a mówi zmień kolory bo oczy bolą ,sam layout mi się podoba w swojej prostocie oczywiście, bo cudo to nie jest.
Marcin Orzeł [ Konsul ]
Jak teraz? Aha, na tych screenach czcionka wydaję się być niebieska, ale to wina kompresji - jest czarna w rzeczywistości...
You tube my space. [ Konsul ]
Bez obrazy, ale takie strony to się 15 lat temu robiło, wygląda okropnie.

Coy2K [ Veteran ]
bartku nie dołuj chłopaka, bo sie zamknie w sobie :)

Marcin Orzeł [ Konsul ]
Daleko mi jeszcze do zamykania się po takich tekstach :)
zekke [ Generaďż˝ ]
- design
- typografie
- kolory
- rozmieszczenie
wychodzi na to ze wszystko ;)
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
No fakt strona wygląda tak jakby była robiona 7 lat temu w paincie.
Jeżeli pytasz co bym tu zmienił to ja bym tu zmienił wszystko, zrobił wszystko od poczatku.