GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zmienić w tym szablonie WWW?

01.08.2007
14:34
[1]

Marcin Orzeł [ Konsul ]

Co zmienić w tym szablonie WWW?

Co tutaj jeszcze usunąć? Zmienić? Od razu mówię, że z kolorystyką zbyt wiele zmienić nie mogę, taka być musi... Klient zażyczył sobie prostego szablonu, więc taki jest, bajerów wstawiać również nie mogę... Jakieś sugestie?

01.08.2007
14:43
smile
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Oczy bolą. Jeśli zrobiłeś to za piwo to ok ;)

01.08.2007
14:44
[3]

wysia [ Senator ]

"Co zmienić w tym szablonie WWW?"
Kolory.

01.08.2007
14:44
[4]

Marcin Orzeł [ Konsul ]

No nie gadaj, że oczy bolą ;] Jak dla mnie kolory nie męczą wzroku (zresztą, akurat kolory to nie moja brocha pod tym względem)...

01.08.2007
14:56
[5]

Coy2K [ Veteran ]

nie Twoja brocha kolory ? :)
jasne, ze Twoja, ale trzeba ich umiejętnie uzywac

ps. prostota wcale nie znaczy made in MSpaint

01.08.2007
14:58
[6]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Tak jak wysiu/a mówi zmień kolory bo oczy bolą ,sam layout mi się podoba w swojej prostocie oczywiście, bo cudo to nie jest.

01.08.2007
15:05
[7]

Marcin Orzeł [ Konsul ]



Jak teraz? Aha, na tych screenach czcionka wydaję się być niebieska, ale to wina kompresji - jest czarna w rzeczywistości...

01.08.2007
15:09
[8]

You tube my space. [ Konsul ]

Bez obrazy, ale takie strony to się 15 lat temu robiło, wygląda okropnie.

01.08.2007
15:20
smile
[9]

Coy2K [ Veteran ]

bartku nie dołuj chłopaka, bo sie zamknie w sobie :)

01.08.2007
15:21
smile
[10]

Marcin Orzeł [ Konsul ]

Daleko mi jeszcze do zamykania się po takich tekstach :)

01.08.2007
15:26
[11]

zekke [ Generaďż˝ ]

- design
- typografie
- kolory
- rozmieszczenie

wychodzi na to ze wszystko ;)

01.08.2007
15:26
[12]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

No fakt strona wygląda tak jakby była robiona 7 lat temu w paincie.

Jeżeli pytasz co bym tu zmienił to ja bym tu zmienił wszystko, zrobił wszystko od poczatku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.