GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie

01.08.2007
14:11
[1]

klapaz [ Junior ]

pytanie

mam wielkie pytanie.dotyczy odtwarzacza mp3 samsung yp-f1px ten z autografem ebiego smolarka. ta mp3 od na starcie tj od nowosci miala na sobie jeden utwor mp3 taki testowy czy cos. w kazdym badz razie zaczynal sie cos w desen (click the red button to enjoy the music and the melody) PROSZE O POMOC W ODNALEZIENIU TEGO UTWORU> z gory dziekuje.

01.08.2007
14:28
smile
[2]

Vidos [ Senator ]

Naciśnij czerwony przycisk aby cieszyć się muzyką i melodią, he,he dobre sobie.
A teraz powiedz nam co się stało po naciśnięciu tego czerwonego przycisku.

01.08.2007
14:30
smile
[3]

darek_dragon [ 42 ]

Naprawdę nie masz niczego lepszego do słuchania, niż kilka dźwięków skelconych w 5 minut na syntezatorze przez jakiegoś słabo opłacanego Koreańczyka? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.