
Tony23Yayo [ Legionista ]
Top Hits 2007 ! ! ! Czyli Najlepsze Hity tego lata! WPISUJCIE !!!
Wpisujcie najfajniejsze hity tego lata, które waszym zdaniem są najlepsze !!!
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Behemoth - Antichristian Phenomenon

Tony23Yayo [ Legionista ]
Wydaje mi się, że jednym z tych Hitów może być utwór Rihanna feat. Jay-Z - Umbrella !!! Choć jest to już troche przesłuchany kawałek, to i tak jest "miły dla ucha"!

Tony23Yayo [ Legionista ]
Co to za utwór: Behemoth - Antichristian Phenomenon ? Nigdy nie słyszałem tego kawałka. Fajny, jaki rodzaj muzyki?

cossacks [ Generaďż˝ ]
The SpeedFreak - Purple Haze kawałek jakże miły dla ucha:P Tony 23 Yayo w Esce go nie znajdziesz :))

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Posłuchaj i oceń:
Adamuśka [ Pretorianin ]
Hity .
Filmów
Gier
Muzyki
Książek
Sprzętu komputerowego

Tony23Yayo [ Legionista ]
Nie słucham Eski :) Wole swoją własną listę przebojów! :)

Tony23Yayo [ Legionista ]
jamkgh_rev02 Aha, takie coś :)

boskijaro [ Senator ]