GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Top Hits 2007 ! ! ! Czyli Najlepsze Hity tego lata! WPISUJCIE !!!

01.08.2007
14:11
smile
[1]

Tony23Yayo [ Legionista ]

Top Hits 2007 ! ! ! Czyli Najlepsze Hity tego lata! WPISUJCIE !!!

Wpisujcie najfajniejsze hity tego lata, które waszym zdaniem są najlepsze !!!

01.08.2007
14:12
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Behemoth - Antichristian Phenomenon

01.08.2007
14:13
smile
[3]

Tony23Yayo [ Legionista ]

Wydaje mi się, że jednym z tych Hitów może być utwór Rihanna feat. Jay-Z - Umbrella !!! Choć jest to już troche przesłuchany kawałek, to i tak jest "miły dla ucha"!

01.08.2007
14:14
smile
[4]

Tony23Yayo [ Legionista ]

Co to za utwór: Behemoth - Antichristian Phenomenon ? Nigdy nie słyszałem tego kawałka. Fajny, jaki rodzaj muzyki?

01.08.2007
14:16
smile
[5]

cossacks [ Generaďż˝ ]

The SpeedFreak - Purple Haze kawałek jakże miły dla ucha:P Tony 23 Yayo w Esce go nie znajdziesz :))

01.08.2007
14:16
smile
[6]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Posłuchaj i oceń:


01.08.2007
14:20
[7]

Adamuśka [ Pretorianin ]

Hity .
Filmów
Gier
Muzyki
Książek
Sprzętu komputerowego

01.08.2007
14:20
smile
[8]

Tony23Yayo [ Legionista ]

Nie słucham Eski :) Wole swoją własną listę przebojów! :)

01.08.2007
14:22
smile
[9]

Tony23Yayo [ Legionista ]

jamkgh_rev02 Aha, takie coś :)

01.08.2007
14:27
smile
[10]

boskijaro [ Senator ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.