GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ankieta: Idziesz ulicą wraz ze swoją rodziną, a po przeciwnej stronie id...

01.08.2007
14:06
smile
[1]

Spiderman 3 [ Konsul ]

Ankieta: Idziesz ulicą wraz ze swoją rodziną, a po przeciwnej stronie id...

Idziesz ulicą wraz ze swoją rodziną, a po przeciwnej stronie idzie prezydent. Nagle jeden z przechodniów podchodzi do was i prezydenta. Wyjmuje pistolet i grozie, że kogoś zabije. Jego zakładnikami jest: prezydent, ty i twoja rodzina. Porywacz mówi, że musi dziś kogoś zastrzelić. Co robisz?

a. Mówisz, by zabił ciebie. Poświęcasz się, ale ratujesz wszystkich.
b. Starasz się z nim rozmawiać i przekonać do poddania. Nie wiesz jakie będzie tego skutek.
c. Mówisz, ze jest skończonym kretynem.
d. INNA OPCJA

01.08.2007
14:07
[2]

Deepdelver [ Legend ]

d. Poświęcam Spidermana 3

01.08.2007
14:07
[3]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

D) Wzywam spiderman'a

01.08.2007
14:08
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

d) mowie zeby zostawil w spokoju rodzine i nieśmiało pokazuje palcem na kaczorka
e) pokazuje mu kuśke i on pada w konwulsjach z zazdrości
f) nie ćpam więcej jakichs gówien ;)

01.08.2007
14:08
[5]

Regis [ ]

Mowie zeby mnie zabil, a potem z nienacka zaslaniam sie prezydentem.

01.08.2007
14:08
smile
[6]

Loon [ Panicz ]

Poświęcam prezydenta. Cała Polska jest mi wdzięczna, dzieci uczą się o mnie w podręcznikach od historii. Pytam, czy jutro nie da rady pacnąć premiera.

01.08.2007
14:08
[7]

marszym [ Senator ]

d. Wybieram Leszka ;)

01.08.2007
14:08
[8]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Czekam aż zastrzeli go kilkunastu ochroniarzy prezydenta.

01.08.2007
14:09
[9]

Vidos [ Senator ]

d. Wykorzystuję chwilę jego nieuwagi i łamię mu kark.

01.08.2007
14:09
smile
[10]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

d. Strzelam do niego, ale mam laga i przegrywam...

Ależ się nudzisz, co?

01.08.2007
14:11
[11]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

D.Zadaję mu zagadkę logiczną on zbyt intensywnie myśląc nad nią mdleje, zabieram mu pistolet i zabijam...(sami się domyślcie kogo :D)

01.08.2007
14:11
[12]

wornock [ Generaďż˝ ]

Bez sensu wątek, autorowi sie nudzi?

01.08.2007
14:12
smile
[13]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

d. Poświęcam prezydenta, bo i tak w chwili wystrzału rzuci się jego 15 ochroniarzy, by przyjąć tę kulkę.

01.08.2007
14:15
smile
[14]

darek_dragon [ 42 ]

d. wmawiam porywaczowi, że tak naprawdę to przyszedł tu zabić samego siebie ze wstydu spowodowanego samą chęcią zamachu na Głowę Państwa, po czym odchodzę zostawiając go sam na sam z Kaczorem i licząc, że oprzytomnieje

01.08.2007
14:15
smile
[15]

raper741 [ Legend ]

d. Leszek :)

01.08.2007
14:16
[16]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

D) Spiderman 3, idź lepiej spać...

01.08.2007
14:20
smile
[17]

Mad Meat PL [ Konsul ]

d) Zadaję mu pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi, po czym ten nieznając odpowiedzi wybucha i dostaje 7,5k exp + lvl up (patrz: Fallout 2)

01.08.2007
14:42
smile
[18]

Janczes [ You'll never walk alone ]

mówie zeby załatwił prezydenta a jak to zrobi to mówie ze to dopiero 50% misji....

01.08.2007
14:43
[19]

RadekTheGreat [ Konsul ]

Daję mu namiary na Spidermana...

01.08.2007
14:47
[20]

Bajt [ Ariakan ]

d) Zastanawiam sie jakim cudem koles sie rozdwoil podchodzac do mnie i do prezydenta po drugiej stronie ulicy

01.08.2007
14:48
smile
[21]

PJanek [ Pretorianin ]

d. zamrażam i wykruszam

01.08.2007
15:18
[22]

volvo [ Pretorianin ]

Idziesz ulicą wraz ze swoją rodziną, a po przeciwnej stronie idzie prezydent. Nagle jeden z przechodniów podchodzi do was i prezydenta. Wyjmuje pistolet i grozie, że kogoś zabije. Jego zakładnikami jest: prezydent, ty i twoja rodzina. Porywacz mówi, że musi dziś kogoś zastrzelić. Co robisz?

a. Mówisz, by zabił ciebie. Poświęcasz się, ale ratujesz wszystkich.
b. Starasz się z nim rozmawiać i przekonać do poddania. Nie wiesz jakie będzie tego skutek.
c. Mówisz, ze jest skończonym kretynem.
d. INNA OPCJA


Odpowiedź: Po ulicy się nie chodzi.

01.08.2007
15:46
[23]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

d) poświęcam prezydenta(chuj z nim...na co mi kaczka jako prezydent?:D) i ratuje swoją rodzine:)

01.08.2007
15:49
smile
[24]

*_*Cypriani [ White Trash ]

d) częstuje go banankiem -->

01.08.2007
15:51
[25]

Meganelle [ Konsul ]

Jeśli prezydent idzie po przeciwnej stronie ulicy, to niezły kozak musi być z tego przechodnia, jeśli podchodzi jednocześnie do nas i do prezydenta...
A w ogóle jeśli mówi tylko, że musi kogoś zastrzelić nie precyzując, że z zakładników, to niech zastrzeli siebie... albo nie, niech zapewni sobie miejsce w historii i zastrzeli prezydenta ;)

01.08.2007
16:13
[26]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

To przypomina stary dowcip:

Co robisz, gdy razem z tobą uwięzieni w windzie znajdują się Timothy Mc Veigh, Saddam Hussein i Bill Gates, a ty masz w broni tylko dwa naboje?

spoiler start
- Strzelasz do Billa dwa razy, dla pewności.
spoiler stop

01.08.2007
16:18
smile
[27]

rexsio [ Centurion ]

wyłączam konsolę i idę spać

01.08.2007
16:58
[28]

Devil_Son [ Sponge! ]

D)mówię mu iż ta historia została zapisana na GOLu, jest sławny i nie musi zabijać. Prezydenta potrąca tramwaj.
E)ze łzami w oczach mówię: Bracie, tak długo cię nie widziałem. Przytulam go i podrzynam mu gardło. Prezydenta potrąca stacja MIR.
F) mówię: Do prof. Miodka się nie strzela. Gdy on zastanawia się kto to jest Miodek, ja zabieram mu broń, strzelam w niebo, trafiam w samolot i patrzę jak go przygniata. Prezydent umiera na grypę.

01.08.2007
17:07
[29]

Pirat099 [ Fighter ]

d) Sam się zabijam i mam problem z głowy

01.08.2007
17:22
[30]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

d) psikam go axem

01.08.2007
17:23
smile
[31]

toaster [ Senior ]

Zbieram klocki i ide do domu?

01.08.2007
17:59
[32]

chjuston [ Centurion ]

D) Udaję martwego to może mnie nie zauważy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.