GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem:/

01.08.2007
11:59
[1]

mariooo [ Centurion ]

problem:/

Witam,
wlasnie wrocilem z wakacji nad naszym polskim morzem, i po wycieczce na wydmy w Lebie, do aparatu cyfrowego nalecialo mi piachu:/ obiektyw sam nie chce sie wysuwac, a jesli juz sie wysuwa to strasznie ciezko. Czy aparat da sie naprawic? Ile to moze kosztowac?

01.08.2007
12:00
[2]

Fett [ Avatar ]

Trzeba było chodzić po wydmach ? Jakiej marki ten aparat ?

Sprężone powietrze, jak radzi chickenom, albo jezeli masz sciagane pierscienie to tak mozesz sprobowac.

01.08.2007
12:00
smile
[3]

chickenom [ ]

Jeżeli dysponujesz sprężarką, mógłbyś spróbować usunąć piasek za pomocą powietrza pod ciśnieniem. A ile naprawa może kosztować? Nie wiem...

Dodam, że w moim przypadku wystarczyło podmuchać w obiektyw :)

01.08.2007
12:02
[4]

mariooo [ Centurion ]

Aparat to Sony Cybershot (model sprzed ok 2-3 lat)

01.08.2007
12:19
[5]

mariooo [ Centurion ]

UP

01.08.2007
12:27
[6]

Vidos [ Senator ]

Podejrzewam że się da naprawić, prawdopodobnie trzeba by było go przeczyścić, ale na wszelki wypadek możesz zapytać tutaj : https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6696830&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.