GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dungeon Siege Vs. Diablo

01.08.2007
11:34
smile
[1]

pawluklin [ Legionista ]

Dungeon Siege Vs. Diablo

Która saga gier spodobała wam sie najbardziej Dungeon Siege ( I , II ) czy Diablo ( I , II ) . Napiszcie czemu uważacie tak jak uważacie . Mnie osobiście bardziej podoba sie Dungeon Siege II , jest w każdym stopniu lepszy .

W tym wątku możecie się pytać innych o te gry > > >

01.08.2007
11:35
[2]

boskijaro [ Senator ]

Mi sie bardziej podoba Diablo, DS mnie zwyczajnie znudziło

01.08.2007
11:40
[3]

Egzorcysta Kuba [ Konsul ]

Wez rusz łbem.Jak mozna powownywac takie gry?DS1 wyszedł w 2002 a Diablo 1 w 1996.DS2 w 2005 a Diablo 2 w 2001.Większość przemawia za DS bo jest NOWSZE.Nie można porównać takich gier bo jest różnica wieku.Jedyne co możesz tu porownac to grywalność i fabuła.

01.08.2007
11:46
[4]

yasiu [ Senator ]

kuba - niby tak, ale grafika to nie wszystko - replayability D2 przebija DS2 na glowe - nie wyobrazam sobie grac w dungeon siege po raz drugi, diablo konczylem kilkanascie jesli nie kilkadziesiat razy i to jest jedna z najwiekszych zalet tej gry...

01.08.2007
11:47
[5]

Egzorcysta Kuba [ Konsul ]

yasiu ---> Właśnie napisałem,że można tu porownać fabułę grywalność

01.08.2007
11:51
[6]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Głupie pytanie oczywiście, że Diablo 2 :-) Dungeon siege jest po prostu nudny.

01.08.2007
11:51
[7]

pecet007 [ Talk to the claw ]

powiem tak
Dungeon Siege 2, kwintesencja ActionRPG
Diablo 2, dzięki tej grze zakochałem się w ActionRPGach

01.08.2007
11:53
[8]

Fett [ Avatar ]

Próbowałem gra kiedyś w Dungeon Siege, ale nie zdzierżyłem ;)

01.08.2007
11:55
[9]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

pecet007----> No offense, ale Diablo i Dungeon Siege to nie Action RPG, tylko H&S. Miano Action RPG bardziej pasuje do Gothic'ów / Icewind Dale'ów.

01.08.2007
12:05
[10]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

DS1 bardzo mi się podobało. Jak nie toleruję H&S to grę całą przeszedłem :D Potem wziąłem się za dwójkę, która upodobniona jest do diablo i gra zniknęła z mojego dysku po 2 dniach.
Co wolę: diablo czy DS. Jeśli chodzi o grę w singlu to DS, a jak multi to tylko Diablo 2.

01.08.2007
12:05
smile
[11]

Szyszkłak [ Blessed Devil ]

Diablo 1 owszem swietnie sie gralo podobnie w Dungeon Siege 1 (Legends of Aranna tez) - ta muzyka ahh.. a sequele? no coz D2 lezy gdzies tam bo juz mam go dosc, poza tym dosc szybko mnie nudzil, ds2 przeszedlem ostatnio po raz drugi tym razem z dodatkiem - gralo sie fajnie, i calkiem sporo godzin dziennie ale to juz nie to co 1, tak samo z Diablo2 to nie to samo co 1 :)

02.08.2007
17:38
smile
[12]

jupiterek [ Pretorianin ]

Jaka buźka taka i odpowiedź :-)
DIABLO !!
Ale muszę przyznać, że DS też fajne jest i ciekawe. No ale dla mnie oderwaniem od codzienności to siekanka totalna (dlatego Diabełek)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.