GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Administracja sieci

01.08.2007
10:47
smile
[1]

snipi [ Pretorianin ]

Administracja sieci

czy istneje jakis program ktorym mozna poblokowac niektore strony na sieci, net dzielony jest przez win xp (neostrada)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.