GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pospisy pod ikonami

01.08.2007
10:28
[1]

.:DuDi:. [ Konsul ]

Pospisy pod ikonami

Mam pytanie. jak włączyć coś takiego aby podpis pod ikoną był na tle wybranego przez nas koloru?

01.08.2007
10:48
[2]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Klikasz prawym na Mój komputer, dajesz Właściwości, wybierasz kartę Zaawansowane, pierwsza pozycja od góry to Wydajność, klikasz Ustawienia i na liście efektów odznaczasz opcję "Uzyj cieni dla etykiet ikon pulpitu". następnie we właściwościach pulpitu wybierasz kolor pulpitu i w ten so=posób idzie wybrać dowolny kolor tła pod podpisem ikon

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.