.:DuDi:. [ Konsul ]
Pospisy pod ikonami
Mam pytanie. jak włączyć coś takiego aby podpis pod ikoną był na tle wybranego przez nas koloru?
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Klikasz prawym na Mój komputer, dajesz Właściwości, wybierasz kartę Zaawansowane, pierwsza pozycja od góry to Wydajność, klikasz Ustawienia i na liście efektów odznaczasz opcję "Uzyj cieni dla etykiet ikon pulpitu". następnie we właściwościach pulpitu wybierasz kolor pulpitu i w ten so=posób idzie wybrać dowolny kolor tła pod podpisem ikon