GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to jest z ATA

01.08.2007
10:16
[1]

.:DuDi:. [ Konsul ]

Jak to jest z ATA

Mam pytanie. Jeżeli mam teraz dysk ze złączem ata133 to jeżeli go wyjmę i kupię dysk na ata100 to będzie on bez problemów działał?

01.08.2007
10:19
[2]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Tak, będzie działał bez problemu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.