GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prezydent: Dzięki PiS jest mniej wypadków drogowych

01.08.2007
10:15
smile
[1]

albz74 [ Legend ]

Prezydent: Dzięki PiS jest mniej wypadków drogowych



Robimy listę: Dzięki PiS:

1. ...

01.08.2007
10:16
smile
[2]

Regis [ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6709116&N=1

01.08.2007
10:18
[3]

narmiak [ Konsul ]

Nawet gdy chodzi o liczbę wypadków na drogach, to ta w w 2006 r. była najniższa od wielu lat - po raz pierwszy spadliśmy poniżej 5 tys. ofiar śmiertelnych - stwierdził.

- Ale to chyba nie dzięki PiS, panie prezydencie? - zapytały dziennikarki.

Jak to nie dzięki PiS? Przecież tyle ludzi wyjechało z kraju, że nie było komu powodować te wypadki ;)

01.08.2007
10:19
smile
[4]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

"Nawet gdy chodzi o liczbę wypadków na drogach, to ta w w 2006 r. była najniższa od wielu lat - po raz pierwszy spadliśmy poniżej 5 tys. ofiar śmiertelnych - stwierdził.

- Ale to chyba nie dzięki PiS, panie prezydencie? - zapytały dziennikarki.

- Dlaczego nie dzięki PiS? Jak widzę, panie przyjmujecie, że nic co dobre, nie zawdzięczamy PiS - odparł L. Kaczyński."

01.08.2007
10:38
[5]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Coś w tym jest - poseł Kaczyński jedynie skosił płot.

01.08.2007
10:41
smile
[6]

Aen [ MatiZ ]

Robimy listę: Dzięki PiS:

1. Spadła liczba transplantacji serca

01.08.2007
10:43
[7]

narmiak [ Konsul ]

Robimy listę: Dzięki PiS:

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)

01.08.2007
10:44
[8]

albz74 [ Legend ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia

01.08.2007
10:45
[9]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

A pierwszy post?

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych

01.08.2007
10:48
smile
[10]

gladius [ Subaru addict ]

Dzięki PiS jest w Polsce zi0br0 afer.

01.08.2007
10:48
smile
[11]

Spiderman 3 [ Konsul ]

Jesteście beszczelni

01.08.2007
10:48
[12]

Aen [ MatiZ ]

Rok temu był niezły sezon grzybny. Czy to też można wliczyć?

Spidey - A może nieszczelni?

01.08.2007
10:49
[13]

wi3dzmin [ Konsul ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Powstało wiele nowych-opuszczonych miejsc pracy

01.08.2007
10:49
[14]

marcing805 [ Senator ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.

01.08.2007
10:49
[15]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Jesteście beszczelni

Po pisowni zgaduję, że Wszechpolak?

01.08.2007
10:50
smile
[16]

Deepdelver [ Legend ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)

01.08.2007
10:53
[17]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską

01.08.2007
10:59
[18]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

"8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską" - akurat na dwa lata przed emeryturą :)

01.08.2007
11:09
[19]

Lutz [ Senator ]

tak wiec dzieki czemu mamy mniej wypadkow drogowych ?
- pewnie dzieki koalicji LiD PO

01.08.2007
11:09
[20]

Haron [ the boatman ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)

01.08.2007
11:11
[21]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Lutz -> żal.

01.08.2007
11:13
smile
[22]

chickenom [ ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. ale to po tych co wyjechali za granicę :)

01.08.2007
11:13
[23]

ddza [ WasabiHubert ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...

01.08.2007
11:13
smile
[24]

Deepdelver [ Legend ]

Lutz --> według Ciebie deszcz też pada dzięki politykom?
Chociaż w sumie... przecież się o niego w Sejmie modlą. :D

01.08.2007
11:25
[25]

Lutz [ Senator ]

ale ja zadalem pytanie z tzw. retorycznych, bo skoro spadla ilosc wypadkow drogowych ponizej jakiejs granicy, to tak mi sie w glowie wyswietlilo, ze moze jest jakas przyczyna ?

ale mozecie sobie kadzic, ja tam jestem szczesliwy ze gnida siemiatkowski chociaz troche dostal po zebach od sadu. (hint: na wyborczej pewnie znajdziecie gdzies ukryte, a z innych portali zniknie za dwie godziny)

01.08.2007
11:31
[26]

Tzymische_3 [ Konsul ]

Lutz ===> a to jak dostal po zebach minister Ziobro pewnie umknelo twojej uwadze co????

01.08.2007
11:32
smile
[27]

eJay [ Gladiator ]

Lutz--->Jest mniej wypadkow, bo Polacy wyjechali za granice szukac pracy, a co za tym idzie samochody stoją w garażach :)

01.08.2007
11:35
[28]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Niech tylko nikt nie zapomni, że Kaczyński kojarzy sie z kaczką no i jest mały!

To jest MUST HAVE !!

01.08.2007
11:36
[29]

old_taikun [ Pretorianin ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012

01.08.2007
11:36
[30]

eros [ elektrybałt ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.

01.08.2007
11:37
[31]

Lutz [ Senator ]

to dziwne bo w uk tez spadla liczba wypadkow drogowych.

a sprzedaz samochodow w polsce z tego co slyszalem rosnie, moze kupuja po to zeby wyjechac do uk i postawic w garazu.

01.08.2007
11:40
[32]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski)
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji

01.08.2007
11:43
smile
[33]

Aen [ MatiZ ]

Wiemy, że lepiej jak wszyscy łącznie z rządzącymi liżą po kuśce szamana z Torunia.

01.08.2007
11:47
[34]

Lutz [ Senator ]

Aen zrob liste - z przykladami najlepiej. Jak to mowia, grunt to przypierdolic z grubej rury nie majac zadnych podstaw.

01.08.2007
11:47
[35]

req_ [ shalom ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.

01.08.2007
11:48
[36]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Wonski --> Przeciez nikt Cie nie zmusza do czytania GW, wolny wybor. W co drugim poscie to wytykasz, masz jakis kompleks na tym punkcie czy jak?

01.08.2007
11:50
[37]

Lutz [ Senator ]

Pewnie Wonski chcialby czytac, ale ma problemy gastryczne kiedy zaczyna. Ja tak mam. No i w rzeczy samej kompleks.

01.08.2007
11:51
[38]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

dolomith -> A co, to jest taki sam kompleks jak ta jazda po kaczorach. Zmusza ktoś kogoś do tego?

01.08.2007
11:52
[39]

eJay [ Gladiator ]

Lutz--->A to bardzo dobrze, tylko ile Polaków w UK porusza sie samochodami do pracy?:)

01.08.2007
11:53
[40]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

eJay -> Wielu. Wielu również pracuje jako kierowcy. Co ty myślisz, że w UK polacy maja zakaz jazdy czy co?

01.08.2007
11:53
[41]

wysia [ Senator ]

eJay --> Wcale nie tak malo, jak pewnie myslisz.

01.08.2007
11:54
smile
[42]

Spiderman 3 [ Konsul ]

Lutz dobrze gada! Jako jedyny myśli!

01.08.2007
11:58
[43]

Lutz [ Senator ]

a w wypadkach biora udzial tylko kierujacy samochodami ?
zapytaj jeszcze ilu polakow pracuje jako kierowcy

a tak dla naswietlenia sytuacji

moj brat jezdzi swoim vanem - kurier, wczesniej pracowal w firmie rent'a car
jego kobieta jezdzi skuterem do pracy
ja czasem biore samochod sluzbowy
3 znajomi jezdza w ocado (filia internetowa marks&spencer czy czegos takiego)
mnostwo polakow jezdzi rowerami.

Ja rozumiem ze jest mit budowlanca, ale naprawde sporo polakow jezdzi roznymi srodkami lokomocji.

01.08.2007
12:02
[44]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Wonski --> Na Kaczynskich i obecny rzad jestesmy w pewien sposob "skazani". Jest demokracja i narod w wybral taki a nie inny rzad, ktory swoimi politycznymi posunieciami osmiesza siebie i narod. Tak wiec czy chce czy nie - wplywaja na moje zycie. Wiec nie wiem dlaczego porownujesz te dwie rzeczy??

01.08.2007
12:05
[45]

Lutz [ Senator ]

ktos sie z ciebie smieje dolomith ? czujesz sie ponizany ? dostajesz anonimy do skrzynki pocztowej w ktorych sie z ciebie nabijaja ze twoi szefowie maja 160cm, nosza zegarek z zywca, i buty z pourywanymi sznurowadlami ?

Probowales psychonalityka ?

01.08.2007
12:09
[46]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

dolomith --> A na GW i jej syf byliśmy skazani 15 lat nie mając na to wpływu. Generalnie zbyt obszerny temat, by go wykładać na forum o grach. Jeżeli interesuje Cie to głębiej, dlaczego Wonski nie cierpi GW i całego pokolenia zombich intelektualnych, przez nią stworzonych odsyłam do książki Rafała A. Ziemkiewicza - "Michnikowszczyzna". Dodatkowo do tego GW jest postrzegana jako gazeta żydowska co sprawia, że nienawidze jej podwójnie bo mi po prostu wstyd.

Co do ośmieszania, pewnie jak wałek w zagranicznych mediach nazywa Kaczyńskiego s-synem, to to nie jest ośmieszanie. Jak gieremek spokojnie przysluchuje sie temu jak jakis niedopierdzielony pedofil cohn-bendit opowiada na forum PE o stalinowskich metodach stosowanych w Polsce, to to nie jest osmieszanie, jak ten sam profesorek od sredniowiecznych kurew nawołuje do zmobilizowania narodów przeciw Polsce kaczyńskich (cokolwiek to ma znaczyć) to też jest w pyte.

Ośmieszenie Polski to buty, zegarek, mały wzrost.

01.08.2007
12:22
smile
[47]

Deepdelver [ Legend ]

Wonski --> gorsza od Michnikowszczyzny jest tylko Ziemkiewiczowszczyzna, podszyta hipokryzją, mitomanią, fanfaronadą i skrajnym koniunkturalizmem. Taki Dan Brown polskiej publicystyki politycznej. Ewentualnie podstarzały Harry Potter.

Dodatkowo do tego GW jest postrzegana jako gazeta żydowska co sprawia, że nienawidze jej podwójnie bo mi po prostu wstyd.

Jakbym ci powiedział, jak jesteś postrzegany, to siebie też byś znienawidził. Wyjdź czasem z domu, porozmawiaj z ludźmi, na ścianę walnij jakąś optymistyczną tapetę zamiast zdjęć swoich wrogów i wycinków prasowych o narodowych zdradach.

01.08.2007
12:27
[48]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Osmieszeniem Polski jest minister spraw zagranicznych, ktory na miedzynarodowym spotkaniu odpowiada tylko: Nic mi o tym nie wiadomo - musze uzgodnic z prezydentem.
Osmieszeniem kraju jest minister sprawiedliwosci, ktory nie potrafi dopilnowac, by wniosek o ekstradycje mial rece i nogi.
Osmieszeniem kraju jest sytuacja, gdy prezydent wraca ze szczytu europejskiego w blasku chwaly a pozniej okazuje sie, ze jednak sukces nie jest tak wielki, jak myslal prezio. Co nie zmienia faktu, ze nie wolno politykowi powiedziec tego wprost.
Osmieszeniem kraju jest prezydent, ktory nie szanuje swoich obywateli.
Osmieszeniem kraju jest prezydent/premier, ktorzy, by utrzymac wladze poswiecaja dobre imie zony/bratowej.

Wymieniac dalej?

01.08.2007
12:27
[49]

Lutz [ Senator ]

Wiedzialem ze ziemkiewicz zajmuje sie rowniez fikcja, ale nie wiedzialem ze "michnikowszczyzna" to tez ten gatunek. Mozesz przyblizyc Deepdelver ? Sugerujesz ze Ziemkiewicz pofantazjowal sobie ?

kamyk dawaj, dawaj nie krepuj sie.

01.08.2007
12:31
[50]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Deepdelver -> Boli cie Ziemkiewicz. Cóż w koncu pisze on właśnie o takich jak ty. Wcale się, nie dziwie, że ci sie to nie podoba. Ale poprzezywaj sobie faceta, mnie to specjalnie nie rusza a i faktów nie zmieni.

"Jakbym ci powiedział, jak jesteś postrzegany, to siebie też byś znienawidził." - przeceniasz moją zdolność do przejmowania sie tym co ty oraz reszta chóru wujów sądzicie na mój temat. Przypuszczam zresztą, że to działa w dwie strony. Zatem po cholere poruszasz te kwestie?

"Wyjdź czasem z domu, porozmawiaj z ludźmi, na ścianę walnij jakąś optymistyczną tapetę zamiast zdjęć swoich wrogów i wycinków prasowych o narodowych zdradach." - całkiem niezła rada, jakoś czuje, że sam powinieneś z niej skorzystać. Może zrobicie grupowe wyjscie w ramach chóru?

01.08.2007
12:38
[51]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Lutz --> Mialem sytuacje, iz prowadzac rozmowy za granica czesto schodzi sie na temat polityki i czesto wypominane jest jak nasz rzad chcial zrobic Jezusa krolem Polski, jak to ze jednym z glownych problemow polskiego rzadu jest homoseksualizm, a nie gospodarka... i wiele wiele innych rzeczy, ktore prowadza do zawstydzenia anizeli do dumy z inteligencji osob rzadzacych.
Glupota pogania glupote, sprawa Balcerowicza, a wplyw na gospodarke, nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach ktore tak na prawde nie wiedza co maja robic. Slowa Gosiewskiego ze prace nad Euro ida swoim tempem, bo politycy maja teraz urlopy. Nie wyjdzie nam Euro2012, bedzie to porazka nie tyle rzadu co calego kraju, gdyz nie jestesmy sprostac postawionym zadaniom, wowczas pojawia sie duze ryzyko dla zagranicznych inwestorow czy warto inwestowac w takim kraju. Dlaczego zalatwienie wlasnej dzialalnosci gospodarczej trwa kilkanascie tygodni, a nie kilku telefonow i 2-3 dni... ?? Dlaczego politycy nie pracuja nad tym jak sprzyjac i umozliwiac start mlodym inwestorom - tylko nad pierdolami. Dlaczego nie mysla w kategoriach inwestycyjnych tylko ciagle slychac ze dziura sie powieksza... Rozumiesz juz dlaczego to odbija sie na mnie i na innych ??

Wonski --> "Ośmieszenie Polski to buty, zegarek, mały wzrost." - nie, to wypowiedzi osmieszaja. Ludzie z ktorymi akurat podejmowalem taki temat wylapywali wlasnie wypowiedzi, a nie to jak kto wyglada. Poza tym co jak co ale reprezentatowi rzadu nie wypada chodzic w obloconych butach, podartych sznorowkach badz tez w jakims starym podartym swetrze, czyz nie? (to ostatnie tylko po to by podkreslic znaczenie).
"Dodatkowo do tego GW jest postrzegana jako gazeta żydowska co sprawia, że nienawidze jej podwójnie bo mi po prostu wstyd." - az tak bardzo palasz nienawiscia do Zydow? Polska jest krajem katolickim, Jezus byl zydem... Zreszta nie wchodzmy w tematy religijne...
Co do ksiazki ktora podales, to niestety nie czytalem, ale nie omieszkam by moc sie wypowiedziec.

01.08.2007
12:38
[52]

Deepdelver [ Legend ]

Lutz --> ja tego nie sugeruję tylko stwierdzam, podobnie jak sąd i sam Ziemkiewicz, który usłużnie musiał Michnika przeprosić. O jego żenującym publicznym skomleniu o dostarczanie mu kompro-materiałów na Michnika nie wspomnę, bo doskonale o tym wiesz, sam uczestniczyłeś w tej akcji:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5494411

Wonski --> Ziemkiewicz o mnie nie pisze, bo mnie nie zna. Niech napisze jeszcze jedną książkę jak to pierdzeniem w kanapę i wysługiwaniem w czerwonej redakcji Fantastyki obalił komunizm. Pospołu z Łysiakiem, kolejnym reżimowym beneficjentem.

01.08.2007
12:44
[53]

Lutz [ Senator ]

dolomith widzisz to dziwne ja ostatnio bylem na rozmowach w pewnej firmie i jak sie okazalo polska wskoczyla do pierwszej piatki jej klientow - a dzial cie zaskoczy - urzadzenia do budowy drog. Bardzo zadowoleni ze wspolpracy. Ciekawa sprawa, jak dowiedzieli sie ze jestem z polski to sobie troche nawet pogadalismy i jakos nic o homo i innych bzdetach, ale to moze dlatego ze panowie mieli po 50 lat i wiecej.

01.08.2007
12:45
[54]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

dolomith -> Oj, przeczytaj bo warto. Wtedy zrozumiesz dlaczego np Deepdelver reaguje ślinotokiem na Ziemkiewicza. Zrozumiesz też skąd bierze się ten odruch stadny u jemu podobnych.

Nie rozumiem po co wmieszałeś w te dyskusje Jezusa. Chyba coś źle zrozumiałeś.

01.08.2007
12:46
smile
[55]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.

01.08.2007
12:55
smile
[56]

Deepdelver [ Legend ]

dolomith --> przeczytaj, a zrozumiesz skąd się rekrutuje szeroko pojęta Rodzina Radia M., grupa bezmyślna i nienawistna, postrzegająca świat kategoriami stad, a zatem wszystkich "innych" uważająca za jedno wielkie konkurencyjne stado, nie dostrzegając u siebie symptomów wścieklizny.

01.08.2007
13:04
[57]

Lutz [ Senator ]

Dziwne, nie wiedzialem ze Wonski to z "radiomaryjowych" sie wywodzi, o sobie tez przez grzecznosc nie wspomne. Co do reszty chyba za glupi jestem zeby zrozumiec (to od tej bezmyslnosci pewnie)

01.08.2007
13:06
smile
[58]

eros [ elektrybałt ]

Zelazna logika: zeby myslec inaczej od "slusznej linii" trzeba nie myslec.

01.08.2007
13:11
[59]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Lutz -> Czego sie spodziewałeś, taka jest wykładnia z GW. Tacy towarzysze nie pojmą nigdy, że można myśleć samodzielnie, wiec rozumują tak " Nie podoba mu sie GW aha radiomaryjny" . Najzabawniejsze w tym jest to że michnikoidy nie są w stanie zobaczyć jak mało ich różni od rydzykowców.

Deepdelver --> "zrozumiesz skąd się rekrutuje szeroko pojęta Rodzina Radia M." po tym widać, że nie przeczytałeś książki, którą krytykujesz. O przepraszam ty nie wspomniales nic o ksiażce ty bluzgałeś na Ziemkiewicza. Typowa GWniana taktyka.

01.08.2007
13:15
smile
[60]

eJay [ Gladiator ]

Nie podoba mu sie GW aha radiomaryjny" . Najzabawniejsze w tym jest to że michnikoidy nie są w stanie zobaczyć jak mało ich różni od rydzykowców.

Czy możemy sobie napisac na czole "lewacy" aby było wszystko ok?:)

01.08.2007
13:15
smile
[61]

Deepdelver [ Legend ]

Oj chłopcy, słabo u Was z logiką. Jak napisze, że ministrów się rekrutuje z PiSu, to będzie znaczyć, ze każdy członek PiSu jest ministrem? Zawsze twierdziłem, że podstawy logiki powinny się pojawiać w szkole podstawowej, wtedy nie byłoby sytuacji, że co czwarty Polak nie rozumie prostych informacji prasowych.

Prosty świat (na zasadzie "michnikoidy" kontra "myślący") jest dla prostych ludzi. Dla dojrzałych ludzi staje się on już bardziej skomplikowany.

01.08.2007
13:19
[62]

Lutz [ Senator ]

Deep wlasnie zrozumialem ze z toba jest pozostale 75% polskiego narodu, dzieki...

01.08.2007
13:20
[63]

Deepdelver [ Legend ]

Lutz --> poczucie humoru nie zastąpi Ci w życiu umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ale możesz spróbować.

01.08.2007
13:23
[64]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Wonski

Co do ośmieszania, pewnie jak wałek w zagranicznych mediach nazywa Kaczyńskiego s-synem, to to nie jest ośmieszanie.

A kto niby tak nazwał Kaczyńskiego w zagranicznych mediach?

01.08.2007
13:23
[65]

Lutz [ Senator ]

czyli znow zle zrozumialem...

eeeh te podwojne (potrojne) dna i przemyslnie ukryte sarkazmy.

P.S.
Cale szczescie, ze kobiety bardziej lapia sie na poczucie humoru niz czytanie ze zrozumieniem. Nie ide sie wieszac.

01.08.2007
13:26
smile
[66]

Deepdelver [ Legend ]

Lutz --> żyjesz w tym kraju dość długo, żeby stwierdzić, że nie ma tu ostatecznego dna. Zawsze znajdzie się ktoś kto je pogłębi. :)

01.08.2007
13:28
[67]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Bramkarz -> Zagraniczne media mialo być przy "profesorku". Teraz zauważyłem, zwracam honor wałkowi, ośmieszał sie w polskich mediach.

01.08.2007
13:28
[68]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Lutz --> Bardzo sie ciesze i jestem jak najbardziej za. Polska jest uboga jakosciowo w drogi, nie sa bezpieczne, i na chwile obecna czesto zle robione, niewspominajac o braku autostrad. Firmy pozyskuja fundusze z UE, badz biora kredyty na realizacje projektow wiec nic dziwnego ze staja sie klientami firm zachodnich. Jak najbardziej to sie chwali!


Wonski, Deepdelver --> Przeczytam, wtedy zobaczymy. Ciemnoty na pewno nie dam sobie wciskac, tak jak sluchacze Radia Maryja, ktorzy wierza w kazde slowo niezastanawiajac sie nad tym kto i co im wciska, a pozniej powstaje owa nienawisc i jak zaslepione zwierzeta stadne ida w ogien. Tak jak z "Balcerowicz musi odejsc..." Pewnie polowa z tych co to trabila nie miala pojecia o co wlasciwie chodzi. Dlatego tez nie ograniczam sie do jednego zrodla informacji, i ze czasem ktos cos glupiego napisze wcale nie oznacza ze musze w to wierzyc badz przestac czytac i wmawiac innym ze dana gazeta szerzy oblude... bo chcac nie chcac, kazdy autor artykulu przychyla sie w mniejszym badz wiekszym stopniu do ktorejs ze stron. W przeciwnym razie media z TVP na czele powinny zostac zamkniete, a jakakolwiek wzmianka o RM karana grzywna.


Wracajac do tematu:
"Nawet gdy chodzi o liczbę wypadków na drogach, to ta w w 2006 r. była najniższa od wielu lat - po raz pierwszy spadliśmy poniżej 5 tys. ofiar śmiertelnych - stwierdził.
- Ale to chyba nie dzięki PiS, panie prezydencie? - zapytały dziennikarki.
- Dlaczego nie dzięki PiS? Jak widzę, panie przyjmujecie, że nic co dobre, nie zawdzięczamy PiS - odparł L. Kaczyński."
Swiadczy to albo o glupocie osoby wypowiadajacej te slowa albo o tym iz uwaza spoleczenstwo za stado glupich baranow... a pozniej sie dziwicie dlaczego ludzie sie smieja...
Przypomne jeszcze jak to miedzy wierszami dal do zrozumienia swiatu ze nie ufa bankom w Polsce, a pozniej bezczelnie twierdzi ze wzrost gospodarczy jest zsluga PISu.

01.08.2007
13:43
smile
[69]

darek_dragon [ 42 ]

Nawet gdy chodzi o liczbę wypadków na drogach, to ta w w 2006 r. była najniższa od wielu lat - po raz pierwszy spadliśmy poniżej 5 tys. ofiar śmiertelnych - stwierdził.

- Ale to chyba nie dzięki PiS, panie prezydencie? - zapytały dziennikarki.

- Dlaczego nie dzięki PiS? Jak widzę, panie przyjmujecie, że nic co dobre, nie zawdzięczamy PiS - odparł L. Kaczyński.


Hoho... Kaczor zaczął uprawiać polityczne voodoo. "Wszystko będzie dobrze, tylko musimy zostać przy władzy". Cóż, jak nie robi nic konkretnego może przynajmniej mówić, że jego partia przynosi szczęście. Pewnie niedługo ogłosi, że słaba pogoda w ostatnich tygodniach to wina układu i nieba płaczącego po koalicji :P

01.08.2007
13:49
[70]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Jak ktoś nie może żyć bez "Michnikowszczyzny" to jest w całości w sieci:

01.08.2007
14:18
smile
[71]

kiowas [ Legend ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować


Lutz ---> angielskie kobietony łapią się na wszystko, good luck :))

01.08.2007
14:31
[72]

Lutz [ Senator ]

kiowas, ja kobiete mam, zony nie szukam. Mowie tylko, ze wole zyc w swej glupocie szczesliwy, niz probowac czytac ze zrozumieniem to co tu produkujecie i powiesic sie na najblizszej wierzbie.

Co do kobiet kiowas, nie wiem jak tam u ciebie ale gratuluje dobrego samopoczucia i oczywiscie zapraszam poogladac "kobietony".

01.08.2007
14:33
[73]

kiowas [ Legend ]

Lutz ---> byłem, oglądałem, wolę polskie kobiety. Ale dobrze, że masz inny pogląd - ktoś musi angielskie potwory zadowalać :)

01.08.2007
14:39
[74]

Lutz [ Senator ]

widocznie musiales trafic na jakies zadupie londynu. wiem ze centrum jest drogie i niewiele osob pozwala sobie na cos innego niz darmowy kibel, ale nawet na notting hill juz moglbys sobie poogladac calkiem ladne kobiety.

01.08.2007
14:40
[75]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas -> Prawdziwy Polaku możesz mi zdefiniować jak wygląda i czym sie cechuje prawdziwy Polak.

01.08.2007
14:47
[76]

kiowas [ Legend ]

Lutz ---> masz rację, na darmowy kibel są zapisy wśród koczujących Polaków więc pewnie wykopali cię z kolejki bidulu.

A jeśli City nazywasz zadupiem do masz rację - gdzie mi tam do paniska z Hammersmithu :)


Wonski ---> wystarczy, że legitymuje się odpowiednim paszportem :))

01.08.2007
14:50
[77]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas -> I to tyle? No proszę, czyli póki nie mam takiego paszportu powinienem siedzieć cicho, tak? Może z chłopakami z MW jakieś getto odpierdzielicie?

A co jak ktoś ma polski paszport a jest wieloletnim szpiegiem ruskiego na przykład wywiadu? To też Prawdziwy Polak?

Kryteria masz, że normalnie mucha nie siada.

01.08.2007
14:51
[78]

Lutz [ Senator ]

kiowas - bardzo lubie takie slowne potyczki zakompleksionych polakow. Pewnie podskoczysz z radosci, mieszkam jeszcze dalej niz hammersmith.

01.08.2007
14:53
[79]

albz74 [ Legend ]

Panowie, czy moglibyście się trzymać konwencji i dopisywać do listy a nie ujadać na siebie jak wiejskie kundle - z góry dziękuję

01.08.2007
14:59
smile
[80]

Deepdelver [ Legend ]

Wonski --> Polak to człowiek z polskim obywatelstwem. Niezależnie od tego czy jest rosyjskim szpiegiem, wybitnym naukowcem czy małym, śliskim antysemitą. Możesz ten katalog rozszerzyć np. o ludzi, którzy się Polakami po prostu czują, ale zawęzić się go nie da. Idea żeby tych, którzy nam nie odpowiadają, nazwać "nieprawdziwymi Polakami" i wyrzucić poza nawias rodaków albo pisać z małej litery (przykłady powyżej) jest pewnie dla wielu kusząca, ale i zwyczajnie głupia.


czy moglibyście się trzymać konwencji i dopisywać do listy a nie ujadać na siebie jak wiejskie kundle

<zaczyna kopulować z nogą albza>

01.08.2007
14:59
[81]

Darecki_EB [ Centurion ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y

01.08.2007
14:59
[82]

kiowas [ Legend ]

Lutz ---> podpisuję się pod pierwszym zdaniem - dobrze, że masz w sobie odrobinę samokrytycyzmu :)
Btw - czyżby Ealing? :))

Wonski ---> ty masz lepsze? A, już wiem - miłość do Partii :))

01.08.2007
15:01
[83]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas --> Miłość do partii? Toż to właśnie jest cecha twoich idoli, którymi ja gardzę.

01.08.2007
15:07
smile
[84]

rafaleon 2.2 [ Poseł ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y
18. Czołowy PR'owiec Sony okazał się zwolennikiem PiSu :)

01.08.2007
15:08
[85]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> gardzisz pisiorkami? Od kiedy? :)

01.08.2007
15:11
[86]

Lutz [ Senator ]

Kiowas, nie zebym nie lubil 'polskich dzielnic' londynu, tym bardziej ze nie ma juz praktycznie dzielnic niepolskich, ale jednak nie trafiles.

01.08.2007
15:13
smile
[87]

albz74 [ Legend ]

rafaleon - post do poprawy :D

01.08.2007
15:13
[88]

kiowas [ Legend ]

Lutz ---> no przyznaj się od razu że bujasz się po Kensingtonie czy innym Hampstead :)

01.08.2007
15:16
[89]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas -> Od zawsze.

A to pisiory to są twoi idole, noo to pogratulować. :)

01.08.2007
15:17
smile
[90]

rafaleon 2.2 [ Poseł ]

Niedługo nie będzie bezrobocia

To zdanie rzeczywiście świadczy o nieprzychylności do partii rządzącej :)

No chyba że w tym zdaniu jest szczypta ironii, której nie wyczułem :)

01.08.2007
15:18
[91]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y
18. Czołowy PR'owiec Sony okazał się zwolennikiem PiSu :)
19. Platforma przejęła władzę na czas nominowania Leppera i Giertycha

01.08.2007
15:18
[92]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że zdjęciami pisiorów masz wytapetowane ściany - naprawdę, są różne zboczenia, nie ma się czego wstydzić :)

01.08.2007
15:21
[93]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas -> I tu sie mylisz, otóż jest sie czego wstydzić czasami. Na twoim miejscu wstydziłbym się twego pokoju udrapowanego kwasniewskimi, borowskimi, szmajdzinskimi, michnikami, maleszkami, urbanami i resztą człowieków honoru. :)

01.08.2007
15:26
[94]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> no widzisz niebożę, nawet czytać wątków składnie nie potrafisz :)

Twoja obronę kaczorków można odczytac jako uwiebienie dla nich, ale moją niechęć do elesdowców juz troche trudniej :)

01.08.2007
15:29
[95]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas -> Może dlatego, że tak trudno ją zauważyć. :) No albo nie potrafisz składnie przekazać swych myśli.:)

01.08.2007
15:34
[96]

Haron [ the boatman ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y
18. Czołowy PR'owiec Sony okazał się zwolennikiem PiSu :)
19. Platforma przejęła władzę na czas nominowania Leppera i Giertycha
20. Gombrowicz jednak zostanie w szkołach.

btw, świat nie jest czarno-biały. ktoś, kto nie darzy sympatią PiSu nie musi być automatycznie zwolennikiem SLD i vice versa.

01.08.2007
15:39
[97]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> nie nie, to raczej chodzi o twoje kłopoty z percepcją - ale nie martw się, da się z tym żyć :)

01.08.2007
15:41
[98]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Widzę, że Wonski jednak z tych co twierdzą, że to PO nominuje wicepremierów.

01.08.2007
15:45
[99]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas --> Ależ wiem, że da się żyć z problemami z percepcją, gdyby sie nie dało to nie miałbym się z kim tu przepychać. :)

01.08.2007
15:47
[100]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> z Attylą? :))

01.08.2007
15:50
[101]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas --> Niestety za długie on posty pisze. W połowie by mi sie znudziło. :)

01.08.2007
15:59
smile
[102]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> a widzisz teraz przez co ja muszę przechodzić?............

01.08.2007
20:36
smile
[103]

griz636 [ Jimmi ]

kiowas i Wonski , ok rozgryzłem was. W realu jesteście parą?

Zgadłem? :)

02.08.2007
00:20
[104]

kiowas [ Legend ]

griz ---> myślisz, że w obliczu giertychowej nagonki ktokolwiek potwierdziłby taką tezę? :))

02.08.2007
00:33
smile
[105]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Łobuzy i żartownisie.
Jeśli Napoleonek mówi ze dzięki PiS jest dobrze to tak jest i basta. Komuś jest źle w kraju?
Wielka Brytania czeka. Pewien dozgonny fan kabaretu o nazwie IV RP powie coś o pracy na zmywaku, choć sam nie pracuje w tej branży to dobrze zna tamte realia. Polskie mniej ale nic to :-)

02.08.2007
00:46
[106]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Nie nadymaj się już panie Lechu.
III RP nie rozumie twego geniusza, ale jeszcze zrozumie. Uśmiechnij się!
Zaraz lepiej :-)

02.08.2007
00:51
smile
[107]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

A Reppu jak zwykle niezabawny.

02.08.2007
00:57
smile
[108]

Reppu [ Generaďż˝ ]

A Hajle Selasje jak zwykle zabawny.
W ocenie władzy, obecnego (nie)rządu i piszących na forum.
Jednak skoro rzadzący nierządnicy zrobili z państwa i władzy kabaret, to jak się nieśmiać z tego przedstawienia?

02.08.2007
01:08
smile
[109]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Śmiać mi się trochę chce, jak czytam te Wasze kolejne przepychanki słowne...

Lutz >>> O ile dobrze pamiętam, to mieszkasz i zarabiasz sobie w UK, więc sorki ale nie pierdol takich głupot, że niby obecny rząd jest w czymkolwiek lepszy niż rządy postkomuszków.
Co nawet więcej jest jeszcze bardziej skurwiały, bo mamiąc wyborców hasłami jakimi to niby obrońcami prawości są, chapią teraz pyskami w korycie stając się jeszcze większymi cwelami niż postkomuniści po których i tak spodziewać się można że chapać z koryta będą, bo cała historia powojennej Polski nauczyła ich jak pięknie chapać mają.
Natomiast Twoi zasrani Prawicowcy od 89 roku pierdolą swoje marzenia o idealnym, sprawiedliwym i odkomuszonym kraju, a po roku władzy wyniszczyli kraj bardziej niż komuchom udało sie to w ciągu tych 40 lat panowania.

Brzydzą mnie tacy ludzie jak Ty, którzy siedzą za granicą i udają wielkich znawców Polskich realiów. Siedziałem dwa lata w UK i teraz po 9 miesiącach pobytu w Polsce, o niczym innym tak nie myślę, jak o powrocie do normalności którą w UK miałem...


A co by dużo o rządzie Kaczyńskich i PiS'u nie mówić, sami sobie k...a mać takie rządy wybraliście...
I najśmieszniejsze jest to, że kolejne też mają zapewnione, bo jeśli jeszcze Niemcy otworzą swój rynek pracy, to na serio nikt zdrowy na umyśle w tym kraju nie zostanie, a wymądrzające się teraz dzieci neostrady zapewne głosować jeszcze nie będą mogli...

02.08.2007
01:12
[110]

wysia [ Senator ]

meryphilia --> Gdzies ty widzial prawice? Kaczynscy wywodza sie z Solidarnosci, ktora byla i jest zwiazkiem zawodowym. Z definicji lewicowym. I nie 'sobie wybraliscie', tylko 'sobie wybralismy'. Chyba, ze nie glosowales.

02.08.2007
01:19
smile
[111]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Nie głosowałem, bo siedziałem w UK. ;P

Co do polemiki na temat lewactwa Solidarności, to nie widze takiego sensu, bo miliardy polemik juz na ten temat powstało i kolejna nic już nie wniesie.
Tak czy inaczej zarówno Solidarność, jak i PiS, to przeciwstawieństwo złych komuchów i miały niby być sprawiedliwą alternatywą dla wymęczonego kradnącymi i kłamliwymi komuchami narodu...

02.08.2007
01:24
smile
[112]

Spiderman 3 [ Konsul ]

02.08.2007
10:26
smile
[113]

pasterka [ Paranoid Android ]

kiowas --> nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawe (chyba jednak nie :-) ), ale tzw. "polskie dzielnice" typu Hammersmith czy Balham sa obecnie jednymi z najdrozszych w Londynie pod wzgledem cen nieruchomosci (oczywiscie, nie liczac dzielnic typu Chelsea czy South Kensington, bo na zamieszkanie tam stac malo kogo niezaleznie od narodowosci).

02.08.2007
10:40
[114]

TAILEREKK [ Senator ]

1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y
18. Czołowy PR'owiec Sony okazał się zwolennikiem PiSu :)
19. Platforma przejęła władzę na czas nominowania Leppera i Giertycha
20. Gombrowicz jednak zostanie w szkołach.
1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y
18. Czołowy PR'owiec Sony okazał się zwolennikiem PiSu :)
19. Platforma przejęła władzę na czas nominowania Leppera i Giertycha
20. Gombrowicz jednak zostanie w szkołach.
21. Na ulicach nie grasują groźni tłumacze filmów :)

02.08.2007
12:52
[115]

Marrovack [ Generaďż˝ ]


1. Spadła liczba transplantacji serca
2. Znaczna liczba naszych rodaków zaczęła przyswajać sobie języki obce (głównie angielski), dzieki czemu spadlo bezrobocie i pojawily sie nowe miejsca pracy
3. Niedługo nie będzie bezrobocia
4. Jest mniej wypadków drogowych
5. Jesteśmy mądrzejsi.
6. Jest mniej przestępców na ulicach (bo się przenieśli na salony władzy)
7. Dobry start dla młodych, ambitnych, miernych prawników (Ziobro, Mularczyk)
8. Synowi ministra PiSu udało się wreszcie dostać na aplikację prokuratorską
9. 3 miliony mieszkań od PiSu (patrz załącznik ->)
10. Kraje UE mają większa silę roboczą...
11. Włochy dostaną Euro 2012
12. Powstaje więcej idiotycznych wątków na tym forum.
13. Bramkarz ma prace, a chór wujów może wzajemnie lizać się po kuśkach i utwierdzać w zaszczepionej przez GW intelygencji
14. Homo, bi-seksualiści i mniejszości religijne nie przyznają się do swoich preferencji seksualnych i wyznania.
15. W lato 2006 była super pogoda.
16. Każdy Szwed może mówić, że jest Polakiem i pouczać prawdziwych Polaków jak mają głosować
17. Dowiedzieliśmy się, że kaczki to drapieżniki polujące na LiS-y
18. Czołowy PR'owiec Sony okazał się zwolennikiem PiSu :)
19. Platforma przejęła władzę na czas nominowania Leppera i Giertycha
20. Gombrowicz jednak zostanie w szkołach.
21. Na ulicach nie grasują groźni tłumacze filmów :)
22. W szkołach nie będzie już przemocy, a każdy krawiec ma pracę na wakacje.

02.08.2007
17:48
[116]

kiowas [ Legend ]

pasterka ---> mówisz o cenach zakupu czy wynajmu też? Faktycznie, nie mam pojęcia jak to się teraz kształtuje, ale już 3 lata temu płaciłem 90 funciaków tygodniowo za maleńki pokoik więc zakladam, że teraz jest jeszcze wieksza tragedia :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.