GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto zgadnie co jest w wiaderku.

01.08.2007
09:17
smile
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Kto zgadnie co jest w wiaderku.

Zgaduj zgadula.
Samochod do wyrzucenia :)

01.08.2007
09:21
[2]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Bez przesady z tym do wyrzucenia. Sprzeda się :)

01.08.2007
09:22
smile
[3]

ddza [ WasabiHubert ]

Ale bajer :D

Zawsze wiedziałem, że Mecedesy są gówniane :D

01.08.2007
09:24
smile
[4]

Regis [ ]

O fu!

01.08.2007
09:30
smile
[5]

Marcin Orzeł [ Konsul ]

Ktoś tu musiał nie lubić sąsiada ;)

01.08.2007
09:36
smile
[6]

...NathaN... [ The Godfather ]

moze to tylko takie dziwne błoto :P

01.08.2007
09:38
[7]

siekator [ Król Rybak ]

A może się zrobi po prostu wątek o tym z czego śmieją się Rosjanie?

Fuj. Ja bym zadupił gnoja.

01.08.2007
09:39
smile
[8]

promyczek303 [ sunshine ]

gacek ja jem... :]

01.08.2007
09:39
smile
[9]

_zielak_ [ Thief ]

Shit happens. Literally.

01.08.2007
09:42
[10]

Axl2000 [ Hohner ]

hmh, płynny stolec w ilości dość znacznej...zdaje mi się że nie jedna osoba a kilka "oddało co miało" ;)

01.08.2007
09:42
smile
[11]

Karl_o [ maniaC ]

...Nathan... ----> chyba jednak nie :)

01.08.2007
09:56
[12]

Regis [ ]

Nathan -> niestety przybyla na miejsce policja stwierdzila ze to nie bloto :P

01.08.2007
09:59
smile
[13]

LeBronJameS [ Konsul ]

lol.

01.08.2007
10:01
[14]

Mad Meat PL [ Konsul ]

Biedne wiaderko XD

01.08.2007
10:04
[15]

krzynier [ Senator ]

Chyba biedna kupa :P

01.08.2007
10:08
smile
[16]

stanson [ Szeryf ]

kur... śniadanie jem... :///

01.08.2007
10:22
smile
[17]

Aristos [ między słowami ]

...bo BMW było zbyt daleko??
Ps. dlaczego tam jest folia na gałce biegów??

01.08.2007
10:24
smile
[18]

raper741 [ Legend ]

01.08.2007
10:25
smile
[19]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

gacek

No wiesz... :/

Zaraz zwymiotuję...

Ludzie śniadanie jedzą a Ty tutaj zdjęcia Mercedesa dajesz :/

01.08.2007
10:36
[20]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Jeckyl

Nie wiesz, że to niezdrowo jeść przy kompie?

01.08.2007
10:41
[21]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Uaaaa... Przy zdjęciu numer 3 już wymiękłem. :) Nie mam zamiaru zwrócić nagle całego śniadania. Dobre było :)

01.08.2007
10:43
[22]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

kur... śniadanie jem... :///

Nie tylko Ty...

Ktoś sie tu chyba bawił w 'Sąsiada z piekła rodem' ;)

01.08.2007
10:43
[23]

Vidos [ Senator ]

Gówniany interes, nie ma co.

01.08.2007
10:47
smile
[24]

Spiderman 3 [ Konsul ]

Jadłem kanapkę... Z Nutellą!

01.08.2007
10:48
[25]

Aristos [ między słowami ]

Pasujące do cyklu 'nieszczęścia chodzą parami', mam nadzieję, że nie ten sam właściciel:

01.08.2007
10:50
[26]

gladius [ Subaru addict ]

Spoko, to jeszcze nic. W Łodzi w komisie stał kiedyś bardzo fajny mercedes za dosłownie grosze, ponieważ w środku (na skutek jakiś porachunków) rozłożył się trup i leżał tam chyba ze 3 tygodnie. Aromatu podobno nie dało się wywabić.

01.08.2007
10:53
smile
[27]

cycu2003 [ Legend ]

jakby ten samochod byl w cenie malucha to biore sie za sprzatanie

01.08.2007
10:55
smile
[28]

szuru-buru [ Konsul ]

dżizas..., ale ludzie potrafią być podli... szkoda auta

01.08.2007
10:56
smile
[29]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Yummy!

01.08.2007
10:58
smile
[30]

Eminem_ [ Konsul ]

lol??? tam jest błoto, albo zbiór wszytskich gówien jakie były wysrywane w domu xD

01.08.2007
11:04
[31]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Ocb? Fota Merola z wybitą szybą? Co w tym takiego zabawnego?

01.08.2007
11:12
[32]

...NathaN... [ The Godfather ]

to tez fajne ;)

01.08.2007
11:37
smile
[33]

gacek [ FISHKI dot NET ]

gladius >>> było swojego czasu głośno o tym u nas, ale chyba znalazł właściciela

01.08.2007
13:12
smile
[34]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Masakra, jakbym dorwał gościa to nie byłby najszczęśliwszy dzień w jego życiu...A fuj.

01.08.2007
13:15
smile
[35]

Splinter_fraz [ Mora ]

01.08.2007
13:18
smile
[36]

PC99 [ ]

czekolada?

01.08.2007
13:19
[37]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Lody czekoladowe!

01.08.2007
13:28
smile
[38]

Paul12 [ Buja ]

To mi wygląda na egzekucję wykonaną przez mafię :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.