
gacek [ FISHKI dot NET ]
Kto zgadnie co jest w wiaderku.
Zgaduj zgadula.
Samochod do wyrzucenia :)
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Bez przesady z tym do wyrzucenia. Sprzeda się :)

ddza [ WasabiHubert ]
Ale bajer :D
Zawsze wiedziałem, że Mecedesy są gówniane :D

Regis [ ]
O fu!

Marcin Orzeł [ Konsul ]
Ktoś tu musiał nie lubić sąsiada ;)

...NathaN... [ The Godfather ]
moze to tylko takie dziwne błoto :P
siekator [ Król Rybak ]
A może się zrobi po prostu wątek o tym z czego śmieją się Rosjanie?
Fuj. Ja bym zadupił gnoja.

promyczek303 [ sunshine ]
gacek ja jem... :]

_zielak_ [ Thief ]
Shit happens. Literally.
Axl2000 [ Hohner ]
hmh, płynny stolec w ilości dość znacznej...zdaje mi się że nie jedna osoba a kilka "oddało co miało" ;)

Karl_o [ maniaC ]
...Nathan... ----> chyba jednak nie :)
Regis [ ]
Nathan -> niestety przybyla na miejsce policja stwierdzila ze to nie bloto :P

LeBronJameS [ Konsul ]
lol.
Mad Meat PL [ Konsul ]
Biedne wiaderko XD
krzynier [ Senator ]
Chyba biedna kupa :P

stanson [ Szeryf ]
kur... śniadanie jem... :///

Aristos [ między słowami ]
...bo BMW było zbyt daleko??
Ps. dlaczego tam jest folia na gałce biegów??

raper741 [ Legend ]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
gacek
No wiesz... :/
Zaraz zwymiotuję...
Ludzie śniadanie jedzą a Ty tutaj zdjęcia Mercedesa dajesz :/
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Jeckyl
Nie wiesz, że to niezdrowo jeść przy kompie?
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Uaaaa... Przy zdjęciu numer 3 już wymiękłem. :) Nie mam zamiaru zwrócić nagle całego śniadania. Dobre było :)
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
kur... śniadanie jem... :///
Nie tylko Ty...
Ktoś sie tu chyba bawił w 'Sąsiada z piekła rodem' ;)
Vidos [ Senator ]
Gówniany interes, nie ma co.

Spiderman 3 [ Konsul ]
Jadłem kanapkę... Z Nutellą!
Aristos [ między słowami ]
Pasujące do cyklu 'nieszczęścia chodzą parami', mam nadzieję, że nie ten sam właściciel:
gladius [ Subaru addict ]
Spoko, to jeszcze nic. W Łodzi w komisie stał kiedyś bardzo fajny mercedes za dosłownie grosze, ponieważ w środku (na skutek jakiś porachunków) rozłożył się trup i leżał tam chyba ze 3 tygodnie. Aromatu podobno nie dało się wywabić.

cycu2003 [ Legend ]
jakby ten samochod byl w cenie malucha to biore sie za sprzatanie

szuru-buru [ Konsul ]
dżizas..., ale ludzie potrafią być podli... szkoda auta

dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Yummy!

Eminem_ [ Konsul ]
lol??? tam jest błoto, albo zbiór wszytskich gówien jakie były wysrywane w domu xD
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Ocb? Fota Merola z wybitą szybą? Co w tym takiego zabawnego?
...NathaN... [ The Godfather ]
to tez fajne ;)

gacek [ FISHKI dot NET ]
gladius >>> było swojego czasu głośno o tym u nas, ale chyba znalazł właściciela

dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Masakra, jakbym dorwał gościa to nie byłby najszczęśliwszy dzień w jego życiu...A fuj.

Splinter_fraz [ Mora ]

PC99 [ ]
czekolada?
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Lody czekoladowe!

Paul12 [ Buja ]
To mi wygląda na egzekucję wykonaną przez mafię :)