jesion_87 [ Chor��y ]
Studia PROBLEM
Dostałem się na ratownictwo medyczne i na elektroradiologie. NIe wiem co wybrać... Co wy byście zrobili???

Iverson#3 [ StreetBaller ]
chlopak i taki kierunek? blee :P
ps. to chyba Twoje studia a nie ludzi z forum?! kto Ci powie czym sie interesujesz jak nie Ty sam??
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Biorąc pod uwagę sytuację słuzby zdrowia w Polsce? Wybrałbym inny kierunek. Albo dodatkowo poszedł bym na specjalistyczny kurs języka niemieckiego albo agielskiego.
gromusek [ Street View ]
elektroradiologie
promyczek303 [ sunshine ]
Jak już to elektroradiologia.