GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Studia PROBLEM

01.08.2007
08:57
[1]

jesion_87 [ Chor��y ]

Studia PROBLEM

Dostałem się na ratownictwo medyczne i na elektroradiologie. NIe wiem co wybrać... Co wy byście zrobili???

01.08.2007
09:02
smile
[2]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

chlopak i taki kierunek? blee :P


ps. to chyba Twoje studia a nie ludzi z forum?! kto Ci powie czym sie interesujesz jak nie Ty sam??

01.08.2007
09:05
[3]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Biorąc pod uwagę sytuację słuzby zdrowia w Polsce? Wybrałbym inny kierunek. Albo dodatkowo poszedł bym na specjalistyczny kurs języka niemieckiego albo agielskiego.

01.08.2007
09:06
[4]

gromusek [ Street View ]

elektroradiologie

01.08.2007
09:21
[5]

promyczek303 [ sunshine ]

Jak już to elektroradiologia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.