GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

torrent, szybkie pytanko

01.08.2007
08:55
[1]

Karl_o [ maniaC ]

torrent, szybkie pytanko

Witam, moglby mi ktos pokrotce, tak w 2 slowach opisac zaznaczone rzeczy?

01.08.2007
09:08
[2]

krzynier [ Senator ]

"W dwóch słowach":
Seed: Ludzie posiadający całą zawartość pliku i wysyłają go
Peer: Ludzie nie posiadający całej zawartości pliku i pobierają go.
A te Avail to jest chyba dostępność pliku
Inaczej nie umiem wyjaśnić :)
Czyli teraz nie pobierzesz tego pliku, bo nikt nie ma Ci wysłać brakujących części. Musisz czekać.

01.08.2007
09:22
[3]

Karl_o [ maniaC ]

krzynier ----> no wlasnie czekam juz 2 dzien i powoli zaczynam sie denerwowac :) ale dzieki za wyjasnienie

01.08.2007
09:23
[4]

ookie [ Pretorianin ]

Ale pech 99,9% no i musze cie zmarwic ze ciezko bedzie te 0,01 sciagnac chyba ze to jakis "swiezy" plik.

01.08.2007
09:43
[5]

narmiak [ Konsul ]

Może to jakiś fake. Poza tym z tego co widzę po ikonce tego pierwszego torrenta nie możesz podłączyć się do trackera. W zakładce Ogólne (pierwsza zakładka na dole w uTorrencie) masz pewnie powód tego, dlaczego ikonka jest czerwona.

PS. Baldura ściągasz torrentów? Przecież teraz za grosze można go kupić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.