
Giezed [ Pretorianin ]
Driftować to trza umieć:))
To dopiero jest jazdeczka mili państwo, nie ma co. Ja przy 1 i 3 filmiku szczenę swą z gleby podnieść musiałem. Polecam wszystkim maniakom 4 kółek i driftu.
Vidos [ Senator ]
Dobre, ciekawe ile takie hobby kosztuje.

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Fajna zabawa, modele terenówek całkiem nieźle sobie radzą... ;)

Giezed [ Pretorianin ]
alpha4175>>Terenówki, terenówkami, ale zdalnie sterowane modele Forda Mustanga, Nissana, Mazdy i Subaru w 1, 2 i 3 filmiku po prostu wymiatają.

LeBronJameS [ Konsul ]
Super musze se takie kupic :D
Fett [ Avatar ]
Vidos - są ceny pokazane na końcu :) Około 600zł za model...
m1a87z [ asd123 ]
nie no zajebiaszcze zabaweczki :)