GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Driftować to trza umieć:))

01.08.2007
05:20
smile
[1]

Giezed [ Pretorianin ]

Driftować to trza umieć:))

To dopiero jest jazdeczka mili państwo, nie ma co. Ja przy 1 i 3 filmiku szczenę swą z gleby podnieść musiałem. Polecam wszystkim maniakom 4 kółek i driftu.


01.08.2007
07:28
[2]

Vidos [ Senator ]

Dobre, ciekawe ile takie hobby kosztuje.

01.08.2007
07:34
smile
[3]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Fajna zabawa, modele terenówek całkiem nieźle sobie radzą... ;)

01.08.2007
09:34
smile
[4]

Giezed [ Pretorianin ]

alpha4175>>Terenówki, terenówkami, ale zdalnie sterowane modele Forda Mustanga, Nissana, Mazdy i Subaru w 1, 2 i 3 filmiku po prostu wymiatają.

01.08.2007
10:11
smile
[5]

LeBronJameS [ Konsul ]

Super musze se takie kupic :D

01.08.2007
10:12
[6]

Fett [ Avatar ]

Vidos - są ceny pokazane na końcu :) Około 600zł za model...

01.08.2007
10:20
[7]

m1a87z [ asd123 ]

nie no zajebiaszcze zabaweczki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.