
Przemas007,5 [ Centurion ]
NWN 2 -- Brak postaci w grze
Witam, po dłuuuuuuuuuuugim męczeniu się z tą grą pare miesięcy temu postanowiłem ją zainstalować ponownie. W sieci pojawiło się wiele poprawek co mnie ucieszyło... ale każda poprawka wydana przez CD-PROJEKT poprawiała stare błędy i tworzyła nowe. Problem polega na tym że nie widać postaci<żadnych>. Jeśli ktoś spotkał się z tego typu błędem i zdołał go rozwiązać proszę o pomoc. Z góry thx.