
BKozal [ Centurion ]
Szukam współlokatorów w Krakowie!
Jeśli ktoś jest z Krakowa ma wolne miejsce w mieszkaniu albo mieszka w akademiku i brakuje mu współlokatora to bardzo chętnie się dołączę na początku października. Wymagań specjalnie dużych nie mam - ważne, żeby był net i pozytywna atmosfera. Oczywiście zapłacę! :)

BKozal [ Centurion ]
UP! Może ktoś nie widział :)

dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Jesteś cycatą blondynką?
Buczo. [ Scuderia Ferrari ]
Nie masz żadnych znajomych którzy idą na studia do Krakowa? Dlaczego z nimi nie zamieszkasz.
Poza tym w akademiku nie dobiera się współlokatorów a raczej są Ci przydzielani (przynajmniej na pierwszym roku).

BKozal [ Centurion ]
dr. Acula -> Bliżej mi do siwego geja :P
Buczo. -> Ano nie mam, bo przenoszę się samemu z Łodzi do Krakowa. Są przydzielani, jeśli nie mają z kim mieszkać, dlatego tak się zapytałem o jakiegoś GOLowicza - zawsze jakaś większa szansa, że typ będzie w porządku. :)
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
a jutro w faktach powiedzą że giertych ograniczy dostęp do internetu bo się geje ogłaszają :<

KrzywdaKorona [ Pretorianin ]
Po Giertychu wszystkiego bym się spodziewał. Weź sobie ustaw nick Dracula...