GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam współlokatorów w Krakowie!

31.07.2007
21:20
smile
[1]

BKozal [ Centurion ]

Szukam współlokatorów w Krakowie!

Jeśli ktoś jest z Krakowa ma wolne miejsce w mieszkaniu albo mieszka w akademiku i brakuje mu współlokatora to bardzo chętnie się dołączę na początku października. Wymagań specjalnie dużych nie mam - ważne, żeby był net i pozytywna atmosfera. Oczywiście zapłacę! :)

01.08.2007
10:36
smile
[2]

BKozal [ Centurion ]

UP! Może ktoś nie widział :)

01.08.2007
10:38
smile
[3]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Jesteś cycatą blondynką?

01.08.2007
11:03
[4]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Nie masz żadnych znajomych którzy idą na studia do Krakowa? Dlaczego z nimi nie zamieszkasz.
Poza tym w akademiku nie dobiera się współlokatorów a raczej są Ci przydzielani (przynajmniej na pierwszym roku).

01.08.2007
20:33
smile
[5]

BKozal [ Centurion ]

dr. Acula -> Bliżej mi do siwego geja :P

Buczo. -> Ano nie mam, bo przenoszę się samemu z Łodzi do Krakowa. Są przydzielani, jeśli nie mają z kim mieszkać, dlatego tak się zapytałem o jakiegoś GOLowicza - zawsze jakaś większa szansa, że typ będzie w porządku. :)

02.08.2007
05:40
[6]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

a jutro w faktach powiedzą że giertych ograniczy dostęp do internetu bo się geje ogłaszają :<

02.08.2007
09:50
smile
[7]

KrzywdaKorona [ Pretorianin ]

Po Giertychu wszystkiego bym się spodziewał. Weź sobie ustaw nick Dracula...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.