GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy to prawda ze nie powinno sie popijac jedzenia?

31.07.2007
21:15
[1]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Czy to prawda ze nie powinno sie popijac jedzenia?

Kolega mi powiedzial ze nie powinno sie pic w czasie posilku, bo to rozciencza enzymy czy cos i pogarsza trawienie, i jak sie popije 30 minut po to wtedy jest w porzadku.

31.07.2007
21:16
smile
[2]

Loon [ Panicz ]

Szczerze mówiąc to nie słucham tych bzdur pseudo-biologów, bo im i tak światopogląd na te sprawy się zmienia raz na dwa lata.

31.07.2007
21:16
smile
[3]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Piwme zawsze mozna popci!

31.07.2007
21:18
[4]

Eminem_ [ Konsul ]

humm... moim zdaniem powinno, co mam sie udlawic??? kiedys żułem kule zmięsa od obiadu (15:00) a wyplułem o 20:00 ;/ picia w domu nie było. WIĘC PrOSZE MAMY I BABCIE: POZWOLCIE NAM PIĆ PRZY JEDZENIU!!!!!

31.07.2007
21:22
[5]

Goozys[DEA] [ Play the Game ]

Saluteer --> Kolega ma racje. Nie powinno się popijać, ewentualnie w niewielkich ilościach.

31.07.2007
21:24
smile
[6]

cinekk [ Baccara ]

kiedys żułem kule zmięsa od obiadu (15:00) a wyplułem o 20:00 ;/

Wcześnie wpadłeś na to, że można wypluć.

01.08.2007
00:36
[7]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

cinekk-->on pewnie sobie tam coś co chwile dorzucał, gumy do żucia czy coś ;p Ja popijam i będę popijał. I kropka -->.<--

01.08.2007
02:00
[8]

musman [ TOOL ]

to ja w takim razie przegryzam podczas picia :) i nie mam tego problemu

01.08.2007
06:33
[9]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Hehe mój kumpel tez nie popija podczas jedzenia a potrafi wciągnać największą pizzę. Wyglada przy tym jak zapałka, nie jest w ogóle gruby. Sam nie wiem, moze to i jest jakiś sposób. ;)

01.08.2007
07:25
[10]

yasiu [ Senator ]

popijam w trakcie jedzenia tylko, jesli jest to jakis naprawde duzy i dluzszy posilek... no i oczywiscie popijam golonke w trakcie =]

01.08.2007
07:35
smile
[11]

Vidos [ Senator ]

Taaak, oczywiście że tak, a najlepiej przy grilu jakaś krówka zawsze pęknie, a jak.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.