GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze gry multiplayer-owe na PS2

31.07.2007
21:14
smile
[1]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

Najlepsze gry multiplayer-owe na PS2

Jak wyżej. Podajcie tytuły, które wg. was najlepiej nadają się do gry ze znajomymi (nam pomysłów brakuje) - conajmniej 2 osobowe.

31.07.2007
21:16
[2]

Robert542 [ ]

Dla mnie byłby to PES6, Fifa 07, Tekken 5 i Quake III Revolution.

31.07.2007
21:18
[3]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

Robert542 ---> właśnie mieliśmy taką rozkminkę na temat ps2-kowego Kwaka - na split screenie się gra, powiedzmy deathmatch, czy jak?

31.07.2007
21:25
[4]

Robert542 [ ]

Na split screenie, ekran podzielony pionowo. Do wyboru jest sporo trybów, deathmatch, team deathmatch, capture the flag, capture the flag - one flag, domination + parę innych, ale nie pamiętam jakich :). Oczywiście można parę komputerowych botów do gry dołączyć, chyba z 5 maksymalnie.
Animacja jest płynna i framerate nie spada poniżej 60 fps (w przeciwieństwie do Unreal Tournament), gra jest bardzo szybka - fajnie się gra :).

01.08.2007
10:39
[5]

davkens [ Konsul ]

Killzone jesli interesuje cie split screen i różne tryby gry.

01.08.2007
10:41
[6]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Singstar, Guitar Hero

01.08.2007
12:17
[7]

zalo [ Senator ]

Urban Reign

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.