
_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
Najlepsze gry multiplayer-owe na PS2
Jak wyżej. Podajcie tytuły, które wg. was najlepiej nadają się do gry ze znajomymi (nam pomysłów brakuje) - conajmniej 2 osobowe.
Robert542 [ ]
Dla mnie byłby to PES6, Fifa 07, Tekken 5 i Quake III Revolution.
_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
Robert542 ---> właśnie mieliśmy taką rozkminkę na temat ps2-kowego Kwaka - na split screenie się gra, powiedzmy deathmatch, czy jak?
Robert542 [ ]
Na split screenie, ekran podzielony pionowo. Do wyboru jest sporo trybów, deathmatch, team deathmatch, capture the flag, capture the flag - one flag, domination + parę innych, ale nie pamiętam jakich :). Oczywiście można parę komputerowych botów do gry dołączyć, chyba z 5 maksymalnie.
Animacja jest płynna i framerate nie spada poniżej 60 fps (w przeciwieństwie do Unreal Tournament), gra jest bardzo szybka - fajnie się gra :).
davkens [ Konsul ]
Killzone jesli interesuje cie split screen i różne tryby gry.
dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Singstar, Guitar Hero
zalo [ Senator ]
Urban Reign