WisiekNaCzitach [ Konsul ]
Słownikuf terz nie ma!
Zapraszam: Magda137 i innych
ktoś widział słownik ?
darek_dragon [ 42 ]
Ke?
Devil_Son [ Sponge! ]
Dawno go nie widziałem. Uciekł chyba.
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
mama dzoz mji gjetyz mufffila ale nje pamietam
etid snalaslem
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
ÓWAGA ! mamy zdjęcie delikwenta --->
ostatnio widziany pżez US Army w pułnocnej części Iraku
Zżuta na bilet do iraqfu :
1. Wiesław

*_*Cypriani [ White Trash ]
PROFOKACIA??
Hawkman [ Konsul ]
JAKO ŻE NIEKTÓRZY NIE ZAŁAPALI :) WIESIEK MIAŁ NA MYŚLI POST NAPISANY PRZEZ UŻYTKOWNIKA MAGDA "DUCHÓW NIE MA" :>
WisiekNaCzitach [ Konsul ]
podobno podrurzuje razem z --->
Devil_Son [ Sponge! ]
No coś podobnego. Te tematy wylądują w UWAGA.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Zrobiuesz błond pishe sie suofnikuf.
Matou!!!
_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]
to szkoua óczy i wyhowóje!

cinekk [ Baccara ]
Haha...ha..ha to ja ukradłem słownik drodzy mili. Dlategoż to piszę piękną polszczyzną, a Wy, bez słownika, nie potraficie, na co niestety nie mam wpływu. Oczywiście, słownika mogę Wam użyczyć, za drobną opłatą, się rozumie. To jak bendzie? O kufa, ktoź mi go ukratł..
Devil_Son [ Sponge! ]
A ja ukradłem wam zwieracze, więc musicie zamieszkać w kiblu. Możecie ich używać za drobną opłatą.
Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]
Haha :)
Ja zrobiłem ten niegodziwy czyn i okradłem pana/panią cinekk ze słownika.
Oczywiście, słownika mogę Wam użyczyć, za drobną opłatą.

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
A ja mam Firefox
cinekk [ Baccara ]
Jamkonorek, ty zwrodnialcu ty!!! Zacwonje na policie i bełdziesz mjał. Zrobiom ci najast na dom i weznom słownig!!!!! To skandal, apokalipsa to. Rozómiem człowiek człowjekowi, ale nje golowicz golowiczowi!1111
Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]
Mój drogi cinkku, nie unoś się tak. Możemy się dzielić słownikiem.
<otwiera słownik tak żeby cinekk też mógł patrzeć>
Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]
Właśnie,
Mam też FireFoxa 2.0, który podkreśla błędy.
.BobiQ [ Pretorianin ]
QrKo_ [ ]
Wiesiek, syneczku, juz po bajce - gasimy swiatlo i spac.

WisiekNaCzitach [ Konsul ]
No to co tu robisz jak po bajce ?! Idź spać, będziesz grzeczny to może się mamusia zlituje i da pieniądze na World of Warcraft ? i w tibie nie będziesz musiał grać, mam racje ?
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
qrko> a łapki na kołderkę zapomniałeś :D

QrKo_ [ ]
Haha, tak sie sklada ze w WoW-a (dzieki uprzejmosci kolegi) gralem za free i jakos mnie nie wciagnelo.
Od tej strony mnie nie zajdziesz spryciarzu. Try again.

Kazio5 [ Centurion ]
Wiesiek to ty jesteś ten słynny Wiesiek który napie.... 500 headshotów zza rogu, jednocześnie jedząc czereśnie?

dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Mam wrarzenie, rze cie ostro poebało.

swee [ Gunslinger ]
ale wy jesteście krejzi , no ja pdole
Devil_Son [ Sponge! ]
Noź kuffa maci.

cinekk [ Baccara ]
Chciałbyś być ufolongiem?

Vidos [ Senator ]
Gdybym wiećiał o so hoći to bóglbym śe opraśić, so sie stalośe ?
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Heh dobry wątek...ja też mam FF2.0 :)
btw
Chciałbyś być ufolongiem? przeczytałem to jako " Chciałbyś być ufociągiem" xD
Ogólnie ciekawe kiedy wątek poleeeeeciiiii ;)