GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słownikuf terz nie ma!

31.07.2007
20:48
[1]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

Słownikuf terz nie ma!

Zapraszam: Magda137 i innych

ktoś widział słownik ?

31.07.2007
20:49
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Ke?

31.07.2007
20:50
[3]

Devil_Son [ Sponge! ]

Dawno go nie widziałem. Uciekł chyba.

31.07.2007
20:52
[4]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

mama dzoz mji gjetyz mufffila ale nje pamietam
etid snalaslem

31.07.2007
20:55
[5]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

ÓWAGA ! mamy zdjęcie delikwenta --->

ostatnio widziany pżez US Army w pułnocnej części Iraku

Zżuta na bilet do iraqfu :

1. Wiesław

31.07.2007
20:56
smile
[6]

*_*Cypriani [ White Trash ]

PROFOKACIA??

31.07.2007
20:57
[7]

Hawkman [ Konsul ]

JAKO ŻE NIEKTÓRZY NIE ZAŁAPALI :) WIESIEK MIAŁ NA MYŚLI POST NAPISANY PRZEZ UŻYTKOWNIKA MAGDA "DUCHÓW NIE MA" :>

31.07.2007
21:03
[8]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

podobno podrurzuje razem z --->

31.07.2007
21:04
[9]

Devil_Son [ Sponge! ]

No coś podobnego. Te tematy wylądują w UWAGA.

31.07.2007
21:14
smile
[10]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Zrobiuesz błond pishe sie suofnikuf.

Matou!!!

31.07.2007
21:16
[11]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

to szkoua óczy i wyhowóje!

31.07.2007
21:27
smile
[12]

cinekk [ Baccara ]

Haha...ha..ha to ja ukradłem słownik drodzy mili. Dlategoż to piszę piękną polszczyzną, a Wy, bez słownika, nie potraficie, na co niestety nie mam wpływu. Oczywiście, słownika mogę Wam użyczyć, za drobną opłatą, się rozumie. To jak bendzie? O kufa, ktoź mi go ukratł..

31.07.2007
21:32
[13]

Devil_Son [ Sponge! ]

A ja ukradłem wam zwieracze, więc musicie zamieszkać w kiblu. Możecie ich używać za drobną opłatą.

31.07.2007
21:32
[14]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

Haha :)
Ja zrobiłem ten niegodziwy czyn i okradłem pana/panią cinekk ze słownika.
Oczywiście, słownika mogę Wam użyczyć, za drobną opłatą.

31.07.2007
21:39
smile
[15]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

A ja mam Firefox

31.07.2007
21:42
[16]

cinekk [ Baccara ]

Jamkonorek, ty zwrodnialcu ty!!! Zacwonje na policie i bełdziesz mjał. Zrobiom ci najast na dom i weznom słownig!!!!! To skandal, apokalipsa to. Rozómiem człowiek człowjekowi, ale nje golowicz golowiczowi!1111

31.07.2007
21:56
[17]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

Mój drogi cinkku, nie unoś się tak. Możemy się dzielić słownikiem.
<otwiera słownik tak żeby cinekk też mógł patrzeć>

31.07.2007
22:15
[18]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

Właśnie,
Mam też FireFoxa 2.0, który podkreśla błędy.

31.07.2007
22:17
[19]

.BobiQ [ Pretorianin ]

31.07.2007
22:34
[20]

QrKo_ [ ]

Wiesiek, syneczku, juz po bajce - gasimy swiatlo i spac.

31.07.2007
22:51
smile
[21]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

No to co tu robisz jak po bajce ?! Idź spać, będziesz grzeczny to może się mamusia zlituje i da pieniądze na World of Warcraft ? i w tibie nie będziesz musiał grać, mam racje ?

31.07.2007
22:54
[22]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

qrko> a łapki na kołderkę zapomniałeś :D

31.07.2007
23:33
smile
[23]

QrKo_ [ ]

Haha, tak sie sklada ze w WoW-a (dzieki uprzejmosci kolegi) gralem za free i jakos mnie nie wciagnelo.
Od tej strony mnie nie zajdziesz spryciarzu. Try again.

31.07.2007
23:40
smile
[24]

Kazio5 [ Centurion ]

Wiesiek to ty jesteś ten słynny Wiesiek który napie.... 500 headshotów zza rogu, jednocześnie jedząc czereśnie?

31.07.2007
23:41
smile
[25]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Mam wrarzenie, rze cie ostro poebało.

01.08.2007
00:10
smile
[26]

swee [ Gunslinger ]

ale wy jesteście krejzi , no ja pdole

01.08.2007
10:55
[27]

Devil_Son [ Sponge! ]

Noź kuffa maci.

01.08.2007
11:37
smile
[28]

cinekk [ Baccara ]

Chciałbyś być ufolongiem?

01.08.2007
11:45
smile
[29]

Vidos [ Senator ]

Gdybym wiećiał o so hoći to bóglbym śe opraśić, so sie stalośe ?

01.08.2007
11:49
[30]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Heh dobry wątek...ja też mam FF2.0 :)

btw

Chciałbyś być ufolongiem? przeczytałem to jako " Chciałbyś być ufociągiem" xD

Ogólnie ciekawe kiedy wątek poleeeeeciiiii ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.