
matisek14 [ Konsul ]
Tribes: Zemsta - problem z serwerami.
Witam. Otóż naszła mnie ochota na grę Tribes: Zemsta z CDA. Zainstalowałem ze świeżo ściągniętym ze strony CDA serialem, włączam multi, a tu nie ma żadnych serwerów. I mam pytanie, czy już nikt w to nie gra? A może tylko u mnie jest coś nie tak? Czy ktoś gra w tą grę jeszcze? CZekam już kila godzin, a nadal ich nie ma. Co mam zrobić?
matisek14 [ Konsul ]
UP

xNaruto [ Pretorianin ]
Miałem tak samo ale ja sobie odpuściłem
matisek14 [ Konsul ]
Łee to lipa, kurcze ale wcześniej chodziło dobrze....