GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tribes: Zemsta - problem z serwerami.

31.07.2007
20:00
smile
[1]

matisek14 [ Konsul ]

Tribes: Zemsta - problem z serwerami.

Witam. Otóż naszła mnie ochota na grę Tribes: Zemsta z CDA. Zainstalowałem ze świeżo ściągniętym ze strony CDA serialem, włączam multi, a tu nie ma żadnych serwerów. I mam pytanie, czy już nikt w to nie gra? A może tylko u mnie jest coś nie tak? Czy ktoś gra w tą grę jeszcze? CZekam już kila godzin, a nadal ich nie ma. Co mam zrobić?

01.08.2007
09:41
[2]

matisek14 [ Konsul ]

UP

01.08.2007
10:05
smile
[3]

xNaruto [ Pretorianin ]

Miałem tak samo ale ja sobie odpuściłem

01.08.2007
10:58
[4]

matisek14 [ Konsul ]

Łee to lipa, kurcze ale wcześniej chodziło dobrze....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.