GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy noście okulary?

31.07.2007
17:44
[1]

Ranczo [ Tequila ]

Czy noście okulary?

Pytanie w tytule wątku.
Ja nie.

31.07.2007
17:45
[2]

guleek [ Legionista ]

przeciwsłoneczne

31.07.2007
17:45
[3]

Adamek22 [ Konsul ]

w jakim celu jest ten watek , uwazasz ze zapamietasz 50 postów poszczegolnych osob z odpowiedziami TAK /NIE ?

nie karmcie trolla

31.07.2007
17:49
[4]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

nie i nie chciałbym

31.07.2007
17:50
smile
[5]

Loon [ Panicz ]

tak i lubię je nosić, bo są fajne :P

31.07.2007
17:51
[6]

blackhood [ Patience ]

Też lubię swoje okulary.

31.07.2007
17:52
[7]

kalineczko1993 [ Life! ]

Adamek22--> ty niby lepszy?? Jesteś tu zaledwie od 4 miesięcy i się wymądrzasz:/ Ranczo nie przejmuje sie on sam jest trollem! A nawiasem mówiąc nie nosze okularów:)
Pirat099--> kolejny się znalazł:/(dzisaj mam dzień dobroci dla Konsulów ,Juniorów itd.:D)

31.07.2007
17:53
[8]

Pirat099 [ Fighter ]

I pomyśleć, że fajni ludzie z GOLa wpisują się do takich idiotycznych wątków. NIE KARMIĆ TROLA!!!

31.07.2007
18:21
smile
[9]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Ja nosiłem od 1 klasy podstawówki, teraz skończyłem liceum i mój okulista oświadczył parę miesięcy temu, że nie muszę ich nosić, więc ich nie nosze. Nie zmienia to jednak faktu, że przyzwyczaiłem się do nich i ciągle mi sie zdarza je zakładać tak po prostu.

31.07.2007
18:22
[10]

Vidos [ Senator ]

Nie noszę, a co ?

31.07.2007
18:25
smile
[11]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

Nie, nie nośmy okulary.

31.07.2007
18:31
[12]

Adamek22 [ Konsul ]



kalineczko1993> no az musze Cie kotku zasmuc z tym moim stażem na forum :P co do mojej ksywki fakt jest 4 miesiac. Powiedz mi tylko dlaczego po roku czasu twoj ranking wynosi 0 ee cos wspominałaś z ironia o mej lepszości ??

31.07.2007
18:35
[13]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Tak nosze i nie wyobrażam sobie siebie bez nich ;)

31.07.2007
18:39
[14]

szymon_majewski [ Senator ]

Ja nosze ale tylko dlatego ze bez nich zle widze. A w szkole musze siedziec w ostatniej lawce bo jestem wysoki :(

31.07.2007
18:40
[15]

Obiwan1992 [ komandor ]

ja nie nosze

31.07.2007
18:42
smile
[16]

S1KoR© [ surf or die ! ]

ja nosze ale tylko do czytania w dali bo mam zaledwie -0.5 w prawym oku..ale lubie nosic je tez nawet gdy ich nie potrzebuje do czytania..akurat udalo mi sie dobre oprawki dorwac za calkiem niezla cene :)

31.07.2007
18:42
[17]

PatriciusG. [ Legend ]

Ja mam minimalną wadę i to mnie czyni krótkowzrocznym.
Noszę tylko do PC

31.07.2007
18:48
[18]

boskijaro [ Senator ]

nie noszę

31.07.2007
18:51
[19]

bonio@Jr [ Pretorianin ]

Ja noszę okulary i jest mi z tym dobrze, bo według mnie dodają mi wieku, powagi i mają naprawdę fajny wygląd. Okulary nosze już ok 13 lat.

31.07.2007
18:52
smile
[20]

Magda137 [ Pretorianin ]

ja nie nosze

31.07.2007
18:53
smile
[21]

LeBronJameS [ Konsul ]

Nieee

31.07.2007
19:12
[22]

Azazell3 [ C.O.P ]

Moim zdaniem każdy nawet ktoś kto ma zdrowy wzrok powinień głównie do komputera używać okulary z tym filtrem (zapomniałem nazwy , który chroni oczy) ... Bo wtedy można siedzieć ile chcecie i nawet oczka się nie psują ani nie męczą.

ja nosze tylko do komputera i mogę siedzieć nawet 24h na dobę i jest luz :)

31.07.2007
19:18
[23]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Azazell3 -> Moze jakis link? Przy LCD sie nie psuje wzrok, ale glownie siedze przy CRT i moze sie przydadza:)

31.07.2007
19:25
smile
[24]

^Ayrton^ [ Centurion ]

A ja mam LCD i okulary z tym filtrem :)

31.07.2007
19:28
[25]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

powinienem, nosiłem, do czasu aż uległy nadepnięciu i jakoś nie chce mi sie iść po nowe już drugi miesiąc :/

31.07.2007
19:31
[26]

milanista [ Brother Of Metal ]

tak, nosze okulary. Z moim sokolim wzrokiem samobojstwem byloby ich nie noszenie :P

31.07.2007
19:55
[27]

Spocony_Pan [ Konsul ]

Nie nosze i nie chce nosic bo wyglądam jak pedzio...

31.07.2007
19:56
[28]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

nosze i sie z tego ciesze bo przynajmniej wyraznie widze ;p

31.07.2007
19:59
[29]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Jak nie moge znalezc soczewek to nosze ;).

31.07.2007
20:07
smile
[30]

Madzia02 [ Pretorianin ]

Nosze, ale tylko przeciwsłoneczne :P

31.07.2007
20:09
[31]

col. Kilgore [ Mac User ]

Nosze okulary tylko jak ide do kina, lub na zajeciach na uczelni. Normalnie na ulicy czy po domu nie potrzebuje, takiej duzej wady wzroku nie mam :)

31.07.2007
20:09
[32]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

soczewki :)

31.07.2007
20:18
[33]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Ja kiedyś owszem, chyba 3 miesiące, teraz już tylko przeciwsłoneczne, ale tylko na rowerek.

31.07.2007
20:24
[34]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

mam taką wadę że muszę nosić okulary ale ogólnie to je bardzo lubię tylko muszę na nie uważać bo drogie

31.07.2007
20:27
[35]

Doom III [ Pretorianin ]

Nie byłem w szkole kujonem i nie jestem gejem więc nie noszę. Proste.

31.07.2007
20:32
[36]

m1a87z [ asd123 ]

a ja nosze :)

31.07.2007
20:33
smile
[37]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

Dum ty sam jesteś gej tylko brak samoakceptacji nie pozwala ci się do tego przyznać dla tego gejami nazywasz okularników

31.07.2007
20:35
[38]

Kozi89 [ Senator ]

Powinienem, ale nie nosze. Jeśli bym się wygadał, że mam problem ze wzrokiem to mama by zaczęła gadać, że to przez komputer. Zresztą i tak nie mam już węchu wiec raczej nie oślepnę :P

31.07.2007
20:36
[39]

mannan [ Stormtroopers ]

nie

31.07.2007
21:26
smile
[40]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Ja mam 2+ i ++2 na kżde oko

spoiler start
1+
spoiler stop

31.07.2007
21:30
[41]

Eminem_ [ Konsul ]

musze powiedziec ze noszenie okularów to smutna sprawa... gdy człowiek przyzwyczai sie do wyglądu i zdejmie okulary wygląda bardzo dziwnie... to psuje moje szanse by być podobny do eminema, ale zrobię se włosy jak on, założę szkła kontaktowe (eminem ma okulary, ale nosi szkła) i może jak dorosnę to sie zmienie xD

aaaaaa napisałem się a jesli chodzi o okulary to mam -1.00 i 1.25 ;]

31.07.2007
21:38
[42]

adus13 [ PREZES z SZOTGANEM ]

Ja tylko jak siedze przy komputerze

31.07.2007
21:39
smile
[43]

Janczes [ You'll never walk alone ]

nie, kiedys nosiłem ale to było w przedszkolu :P

01.08.2007
12:10
smile
[44]

Ladylucia [ Centurion ]

Nie noszę, ale matka straszy, że będę;)

01.08.2007
12:17
[45]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Nie noszę, mimo 10 lat przed kompem wzrok wciąż mam perfekcyjny. Ale uważam że okulary dodają uroku, oczywiście kobietom ;)

01.08.2007
12:27
smile
[46]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Noszę i juz niedługo ide po nowe, wypasione, bezoprawkowe:)

01.08.2007
12:34
smile
[47]

kraju92 [ Kenpachi ]

Ja noszę tylko do czytania.

02.08.2007
12:13
[48]

Mr.Rico [ Centurion ]

Nie

02.08.2007
12:15
[49]

Lolter [ Konsul ]

Nie.

02.08.2007
12:21
[50]

danieldanek [ Psychodela ]

tak.
promilus-Tylko uważaj jakie bierzesz,mój kumpel tez takie am i mu się troche przekrzywiają troche :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.