
adrianbabyn [ Legionista ]
Mortyr 2
Mówie Wam fajna gierka! Chodzisz na 2 Wojnie Światowej
adrianbabyn [ Legionista ]
Ja doszedłem do radia Rosyjskiego a Wy?
michaltok1 [ Pretorianin ]
Ja doszłem do obozu.
KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]
Mam się śmiac czy płakac?

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
hehe
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Kolosrv-->pomyślałem dokładnie to samo ;/
michaltok1 [ Pretorianin ]
Jestem w obozie w 5 misji rozwaliłem już dwa działka i został mi ten w środku budynku gdy idę do niego on mnie załatwia.Proszę pomóżcie mi!
claudespeed18 [ Senator ]
musisz chowac sie za barykadami i powoli przesuwac sie w strone okopów po prawej stronie, pozniej nimi od prawej strony budynku przez rozwalona sciane

michaltok1 [ Pretorianin ]
claudespeed18 - Dzięki zobaczę...
Uno07 [ Generaďż˝ ]
W następnej misji trochę się spocisz jak usiądziesz za sterami helikoptera....