GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mortyr 2

31.07.2007
17:43
smile
[1]

adrianbabyn [ Legionista ]

Mortyr 2

Mówie Wam fajna gierka! Chodzisz na 2 Wojnie Światowej

31.07.2007
17:44
[2]

adrianbabyn [ Legionista ]

Ja doszedłem do radia Rosyjskiego a Wy?

31.07.2007
17:46
[3]

michaltok1 [ Pretorianin ]

Ja doszłem do obozu.

31.07.2007
17:46
[4]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

Mam się śmiac czy płakac?

spoiler start
"JAPIERDOLE" to co sobie odrazu pomyślałem po wejsciu tutaj...
spoiler stop

Ps. Wyjaśnij mi jak można chodzic po 2 wojnie światowej?

31.07.2007
17:47
smile
[5]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

hehe

31.07.2007
17:48
[6]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Kolosrv-->pomyślałem dokładnie to samo ;/

31.07.2007
17:58
[7]

michaltok1 [ Pretorianin ]

Jestem w obozie w 5 misji rozwaliłem już dwa działka i został mi ten w środku budynku gdy idę do niego on mnie załatwia.Proszę pomóżcie mi!

31.07.2007
19:36
[8]

claudespeed18 [ Senator ]

musisz chowac sie za barykadami i powoli przesuwac sie w strone okopów po prawej stronie, pozniej nimi od prawej strony budynku przez rozwalona sciane

01.08.2007
15:53
smile
[9]

michaltok1 [ Pretorianin ]

claudespeed18 - Dzięki zobaczę...

02.08.2007
15:11
[10]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

W następnej misji trochę się spocisz jak usiądziesz za sterami helikoptera....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.