
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Sklepy...
wiecie może czy są w internecie sklepy z tanimi częściami do PC
nie wliczając www.komputronik.pl ???
z częściami oczywiście nowymi:)
boskijaro [ Senator ]
www.allegro.pl
Axl --> zauważ,że na allegro SKLEPY sprzedają NOWE części, i to w cenach niższych niż na swoich stronach
Axl2000 [ Hohner ]
boski - od kiedy allegro to SKLEP?
www.znak.pl
Zeus1990 [ Generaďż˝ ]
boskijaro autorowi chyba chodzi o nowe części(choć tego nie napisał)
żeby nie było offtopa miałem linka do takiego taniego sklepu iternetowego ale po formacie przepadł i nie mogę sobie przypomnieć adresu (to było coś na p ale to mi gwno daje :/)

darek_dragon [ 42 ]
Użyj jakiejś porównywarki cen, np.
Axl2000 [ Hohner ]
Zesus - to na allegro nie ma nowych czesci? ;) (przypominam - to nie sklep ;) choc mozna znaleźc oferty sklepów)
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Zeus1990 i Axl2000 dokładnie chodzi mi o nowe części:)
a nie tak jak napisał boskijaro allegro to nie sklep:P
.:DuDi:. [ Konsul ]
Axl2000 [ Hohner ]
ja napisze jeszcze raz, polecam www.znak.pl, jest to asklep "wolnostojący" posiadajacy oferte internetową. Ceny przyzwoite, obsluga w miare ok, dostarczaja towar szybko, poki co nie miałem z nimi problemów. A czasami u nich kupuje. Mozna czasami znaleźc niezłą perełke. Ja u nich znalazlem uzywana (z 1,5 roku gwarancji z ich sklepu, maja komis) GF7900GT za 400zł i to juz jakis czas temu :)

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]
porównaj ceny i kupuj tam gdzie najtaniej

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Zeus1990--> wow dzięx dużo tego podałeś:)
kartę graficzną już widziałem 20zł tańszą niż na allegro:)
poszukam jeszcze w tych co podałeś:)
Axl2000 [ Hohner ]
a jaka karte chcesz kupic?
Qbaa [ Senator ]
tutaj mają jedne rzeczy taniej, inne drożej, sprawdź

bezimienny3 [ Pretorianin ]
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
Axl2000--> o Radeona X1950PRO mi loto;]
Conath [ Generaďż˝ ]
znak faktycznie jest fajny ale obecnie kazde zakupy zaczynam od www.skapiec.pl i www.ceneo.pl :D
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
najtanszy jest chyba www.apollo.pl lub www.esc.pl

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
aha:)
20zł tańszą karte graficzną i procek o 25zł:)
Karta Radeon X1950PRO 520:) i Cor 2 Duo E4300 390zł:)
dzięx:)