GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sklepy...

31.07.2007
16:54
smile
[1]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Sklepy...

wiecie może czy są w internecie sklepy z tanimi częściami do PC
nie wliczając www.komputronik.pl ???
z częściami oczywiście nowymi:)

31.07.2007
16:57
[2]

boskijaro [ Senator ]

www.allegro.pl

Axl --> zauważ,że na allegro SKLEPY sprzedają NOWE części, i to w cenach niższych niż na swoich stronach

31.07.2007
16:58
[3]

Axl2000 [ Hohner ]

boski - od kiedy allegro to SKLEP?

www.znak.pl

31.07.2007
17:00
[4]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

boskijaro autorowi chyba chodzi o nowe części(choć tego nie napisał)
żeby nie było offtopa miałem linka do takiego taniego sklepu iternetowego ale po formacie przepadł i nie mogę sobie przypomnieć adresu (to było coś na p ale to mi gwno daje :/)

31.07.2007
17:01
smile
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Użyj jakiejś porównywarki cen, np.


31.07.2007
17:01
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

Zesus - to na allegro nie ma nowych czesci? ;) (przypominam - to nie sklep ;) choc mozna znaleźc oferty sklepów)

31.07.2007
17:01
[7]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Zeus1990 i Axl2000 dokładnie chodzi mi o nowe części:)
a nie tak jak napisał boskijaro allegro to nie sklep:P

31.07.2007
17:02
[8]

.:DuDi:. [ Konsul ]

31.07.2007
17:03
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

ja napisze jeszcze raz, polecam www.znak.pl, jest to asklep "wolnostojący" posiadajacy oferte internetową. Ceny przyzwoite, obsluga w miare ok, dostarczaja towar szybko, poki co nie miałem z nimi problemów. A czasami u nich kupuje. Mozna czasami znaleźc niezłą perełke. Ja u nich znalazlem uzywana (z 1,5 roku gwarancji z ich sklepu, maja komis) GF7900GT za 400zł i to juz jakis czas temu :)

31.07.2007
17:09
smile
[10]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]









porównaj ceny i kupuj tam gdzie najtaniej

31.07.2007
17:13
smile
[11]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Zeus1990--> wow dzięx dużo tego podałeś:)
kartę graficzną już widziałem 20zł tańszą niż na allegro:)
poszukam jeszcze w tych co podałeś:)

31.07.2007
17:20
[12]

Axl2000 [ Hohner ]

a jaka karte chcesz kupic?

31.07.2007
17:27
[13]

Qbaa [ Senator ]


tutaj mają jedne rzeczy taniej, inne drożej, sprawdź

31.07.2007
17:43
smile
[14]

bezimienny3 [ Pretorianin ]

31.07.2007
20:16
[15]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

Axl2000--> o Radeona X1950PRO mi loto;]

31.07.2007
22:18
[16]

Conath [ Generaďż˝ ]

znak faktycznie jest fajny ale obecnie kazde zakupy zaczynam od www.skapiec.pl i www.ceneo.pl :D

31.07.2007
22:40
[17]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

najtanszy jest chyba www.apollo.pl lub www.esc.pl

01.08.2007
16:18
smile
[18]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

aha:)
20zł tańszą karte graficzną i procek o 25zł:)
Karta Radeon X1950PRO 520:) i Cor 2 Duo E4300 390zł:)
dzięx:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.