
Paul12 [ Buja ]
Wakacyjne kawałki
Jako że pogoda za oknem niezbyt dopisuje, a sezon letni kwitnie, to postanowiłem trochę ten szary klimat przełamać. Mianowicie wygrzebałem jakieś stare wakacyjne piosenki - niegdyś letnie hity, które zapełniały całe hotelowe parkiety w nadmorskich kurortach. Na playlistę trafiły:
Mojito - Ea Ea
Loona - Bailando
Antique - Opa Opa
Bellini - Samba De Janeiro
Las Ketchup - Asereje
O-zone - Dragostea din tei
Wciąż czuję jednak pewien niedosyt, bo mam wrażenie, że znaczna część piosenek w takich klimatach gdzieś mi umknęła. Pomożecie mi odświeżyć pamięć i przegonić chmury z nad Wrocka? ;)

Boroova [ Lazy Bastard ]
Paul:
Mr President - Cocojumbo
Ivan i Delfin - czarne oczy
blackhood [ Patience ]
Los del Rio - Macarena
Paul12 [ Buja ]
Boroova - Hah, kiedyś nawet byłem na koncercie Mr President, stare dzieje. Czarnych oczów po prostu nie trawię ;)
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Modjo - Lady (hear me tonight)

MR.MANIAK [ Senator ]
W tym wątku jest sporo fajnych piosenek:D
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6390489

niesfiec [ Generaďż˝ ]
Scissorfight - "drink, fight and fuck":-D
Paul12 [ Buja ]
O, przypomniało mi się :)
Loft - Mallorca
MR.MANIAK - widzisz, JK robił składankę o trochę innym charakterze, kawałki z mojej listy mają ten specyficzny dyskotekowy klimat lat 90 :)

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Absolutny "must be" na twojej liście :)
The Underdog Project - Summer Jam

MR.MANIAK [ Senator ]
Może i tak, ale kilka fajnych pioseneczek się trafiło...

Adamss [ beer & chill ]
Dj Hazel (Manieczki) - Weź Pigułke
polecam. wjeżdża na psyche.
Boroova [ Lazy Bastard ]
Paul --> a pamietasz piosenke "Bania u Cygana"? To byl tez hit ktorys wakacji.

Kompo [ aka dajmispokoj ]
W te wakacje chyba rządzą "Kanikuły", co? :)
graf_0 [ Nożownik ]
Moja klasyka (jestem wzrokowcem) :)
Groove Armada - My Friend
DJ TONKA - She knows you
ATB - Summer
Simply Red
Boogie Pimps - Somebody To Love (Saltshaker Remix)
Will Young - Light My Fire
Jamiroquai -Seven days in Sunny June
Jak coś mi przyjdzie do głowy to wrzucę
eros [ elektrybałt ]
Gunther uber alles :D
Teenie Weenie String Bikini (nie odpowiadam za pisownie:P)
Tutti Frutti Summer Love:
Paul12 [ Buja ]
Boroova - si :)
eros - w klimatach Gunthera to zeszłorocznym hitem dla mnie był "Machoman - wookie wookie". Wiele radochy dawał nam ten kawałek, wałkowany na jedynym polskim programie w hotelu - 4fun.tv
Bllazer [ Centurion ]
"Letni Wiatr" 96.

Loon [ Panicz ]
Ale żal, nikt nie wspomniał o "Kanikułach"!
Paul12 [ Buja ]
Loon - [13]
Chyba, że robisz z tego wątek o pogo sticku ;)
Sage [ Konsul ]
'Ice Cream - We Rule' - strasznie wakacyjna i wesoła piosenka. Dostępna na składance 'Eska Party'.

cinekk [ Baccara ]
Paul --> a pamietasz piosenke "Bania u Cygana"? To byl tez hit ktorys wakacji.
No, świetny kawałek. Grupa Zero, która z resztą ma parę innych fajnych piosenek.

Loon [ Panicz ]
Doh, Smith-Kompo znowu sie w telepatię bawił widzę :)
ale to wakacyjna jest jeszcze taka muza jak Macarena, Living on Video, Feel Alive, Illusion, King of My Castle, I like it... chociaz moze to akurat subiektywnie kojarzy mi sie z wakacjami.

Łyczek [ Legend ]
Captain Jack - Captain Jack
Dr. Alban - It's My Life
Kate Ryan - Desenchantee
DJ Bobo - What A Feeling
eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Jeszcze Eiffel 65 - Blue (lato 99')
Jak ja nienawidziłem tej "piosenki"
P.S. Jeszcze Freestyler :D
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Dj sammy - heaven :p
Na cos moze jeszcze pozniej wpadne ;p
Paul12 [ Buja ]
up!