GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wakacyjne kawałki

31.07.2007
15:50
smile
[1]

Paul12 [ Buja ]

Wakacyjne kawałki

Jako że pogoda za oknem niezbyt dopisuje, a sezon letni kwitnie, to postanowiłem trochę ten szary klimat przełamać. Mianowicie wygrzebałem jakieś stare wakacyjne piosenki - niegdyś letnie hity, które zapełniały całe hotelowe parkiety w nadmorskich kurortach. Na playlistę trafiły:

Mojito - Ea Ea
Loona - Bailando
Antique - Opa Opa
Bellini - Samba De Janeiro
Las Ketchup - Asereje
O-zone - Dragostea din tei

Wciąż czuję jednak pewien niedosyt, bo mam wrażenie, że znaczna część piosenek w takich klimatach gdzieś mi umknęła. Pomożecie mi odświeżyć pamięć i przegonić chmury z nad Wrocka? ;)

31.07.2007
15:52
smile
[2]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Paul:

Mr President - Cocojumbo
Ivan i Delfin - czarne oczy

31.07.2007
15:52
[3]

blackhood [ Patience ]

Los del Rio - Macarena

31.07.2007
15:53
[4]

Paul12 [ Buja ]

Boroova - Hah, kiedyś nawet byłem na koncercie Mr President, stare dzieje. Czarnych oczów po prostu nie trawię ;)

31.07.2007
15:53
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Modjo - Lady (hear me tonight)

31.07.2007
15:55
smile
[6]

MR.MANIAK [ Senator ]

W tym wątku jest sporo fajnych piosenek:D

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6390489

31.07.2007
16:03
smile
[7]

niesfiec [ Generaďż˝ ]

Scissorfight - "drink, fight and fuck":-D

31.07.2007
16:04
[8]

Paul12 [ Buja ]

O, przypomniało mi się :)

Loft - Mallorca

MR.MANIAK - widzisz, JK robił składankę o trochę innym charakterze, kawałki z mojej listy mają ten specyficzny dyskotekowy klimat lat 90 :)

31.07.2007
16:10
smile
[9]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Absolutny "must be" na twojej liście :)

The Underdog Project - Summer Jam

31.07.2007
16:12
smile
[10]

MR.MANIAK [ Senator ]

Może i tak, ale kilka fajnych pioseneczek się trafiło...

31.07.2007
16:22
smile
[11]

Adamss [ beer & chill ]

Dj Hazel (Manieczki) - Weź Pigułke

polecam. wjeżdża na psyche.

31.07.2007
16:28
[12]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Paul --> a pamietasz piosenke "Bania u Cygana"? To byl tez hit ktorys wakacji.

31.07.2007
16:38
smile
[13]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

W te wakacje chyba rządzą "Kanikuły", co? :)

31.07.2007
16:59
[14]

graf_0 [ Nożownik ]

Moja klasyka (jestem wzrokowcem) :)

Groove Armada - My Friend


DJ TONKA - She knows you


ATB - Summer


Simply Red


Boogie Pimps - Somebody To Love (Saltshaker Remix)


Will Young - Light My Fire


Jamiroquai -Seven days in Sunny June


Jak coś mi przyjdzie do głowy to wrzucę

31.07.2007
17:22
[15]

eros [ elektrybałt ]

Gunther uber alles :D

Teenie Weenie String Bikini (nie odpowiadam za pisownie:P)


Tutti Frutti Summer Love:

31.07.2007
17:35
[16]

Paul12 [ Buja ]

Boroova - si :)

eros - w klimatach Gunthera to zeszłorocznym hitem dla mnie był "Machoman - wookie wookie". Wiele radochy dawał nam ten kawałek, wałkowany na jedynym polskim programie w hotelu - 4fun.tv

31.07.2007
20:55
[17]

Bllazer [ Centurion ]

"Letni Wiatr" 96.

31.07.2007
21:01
smile
[18]

Loon [ Panicz ]

Ale żal, nikt nie wspomniał o "Kanikułach"!

31.07.2007
22:59
[19]

Paul12 [ Buja ]

Loon - [13]

Chyba, że robisz z tego wątek o pogo sticku ;)

31.07.2007
23:04
[20]

Sage [ Konsul ]

'Ice Cream - We Rule' - strasznie wakacyjna i wesoła piosenka. Dostępna na składance 'Eska Party'.

31.07.2007
23:09
smile
[21]

cinekk [ Baccara ]

Paul --> a pamietasz piosenke "Bania u Cygana"? To byl tez hit ktorys wakacji.

No, świetny kawałek. Grupa Zero, która z resztą ma parę innych fajnych piosenek.

31.07.2007
23:10
smile
[22]

Loon [ Panicz ]

Doh, Smith-Kompo znowu sie w telepatię bawił widzę :)

ale to wakacyjna jest jeszcze taka muza jak Macarena, Living on Video, Feel Alive, Illusion, King of My Castle, I like it... chociaz moze to akurat subiektywnie kojarzy mi sie z wakacjami.

31.07.2007
23:17
smile
[23]

Łyczek [ Legend ]

Captain Jack - Captain Jack
Dr. Alban - It's My Life
Kate Ryan - Desenchantee
DJ Bobo - What A Feeling

31.07.2007
23:23
[24]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Jeszcze Eiffel 65 - Blue (lato 99')

Jak ja nienawidziłem tej "piosenki"

P.S. Jeszcze Freestyler :D

01.08.2007
17:32
[25]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Dj sammy - heaven :p
Na cos moze jeszcze pozniej wpadne ;p

02.08.2007
14:43
[26]

Paul12 [ Buja ]

up!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.