GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia N80

30.07.2007
22:42
smile
[1]

dudekns [ Legionista ]

Nokia N80

Cześć wszystkim.

Mam zamiar kupić sobie Nokię N80 i chciałbym się dowiedzieć co o niej sądzicie ?
Jej wady,zalety itp.

30.07.2007
22:46
[2]

Shadow_PL9 [ Pretorianin ]

Najlepiej to napisz w temacie, który jest do tego stworzony :]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6536400&N=1

30.07.2007
22:52
[3]

dudekns [ Legionista ]

-->Shadow_PL9 dzięki za pomoc :]

31.07.2007
15:45
[4]

Mikur [ Konsul ]

Jeśli chodzi o tą nokię to jest naprawde fajna poza tym ze uroda (wg mnie) nie grzeszy... Posiada wszystko co maja najnowsze telefony, a nawet troche wiecej (symbian).. Nie orientuje sie jak wyglada sprawa z szybkoscia dzialania bo z tym w symbianach roznie bywa, ale uwazam ze telefon naprawde warty uwagi

01.08.2007
16:19
[5]

dudekns [ Legionista ]

-->Mikur dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.