
dudekns [ Legionista ]
Nokia N80
Cześć wszystkim.
Mam zamiar kupić sobie Nokię N80 i chciałbym się dowiedzieć co o niej sądzicie ?
Jej wady,zalety itp.
Shadow_PL9 [ Pretorianin ]
Najlepiej to napisz w temacie, który jest do tego stworzony :]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6536400&N=1
dudekns [ Legionista ]
-->Shadow_PL9 dzięki za pomoc :]
Mikur [ Konsul ]
Jeśli chodzi o tą nokię to jest naprawde fajna poza tym ze uroda (wg mnie) nie grzeszy... Posiada wszystko co maja najnowsze telefony, a nawet troche wiecej (symbian).. Nie orientuje sie jak wyglada sprawa z szybkoscia dzialania bo z tym w symbianach roznie bywa, ale uwazam ze telefon naprawde warty uwagi
dudekns [ Legionista ]
-->Mikur dzięki.